0

زنان تنوع را دوست دارند

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 20660
محل سکونت : کرمانشاه

زنان تنوع را دوست دارند

زنان تنوع را دوست دارند!

احساسات گسترده زنان و تفاوت های مغزی آنان باعث می شود که حسابی تنوع طلب باشند.

زنان تنوع را دوست دارند!

زنان تنوع را دوست دارند!

وضعیت مالی مصطفی و فرشته بد نیست، اما مصطفی گاهی نمی فهمد این همه لباس های رنگ و وارنگ زنانه ای که در کمد آویزان شده است، واقعا لازم است یا نه. غیر از لباس ها، فرشته تقریباً هر یک ماه یک روز مرخصی می گیرد و جای مبل ها و فرش های خانه را عوض می کند. تلفن همراه هم بیشتر از یک سال دستش نمی ماند و بعد، از آن خسته می شود و می گوید که باید عوضش کنم. اما هیچ یک از این ها باعث دعوای آخرشان نیست. فرشته به تازگی ها می گوید که از لباس های مصطفی خسته شده است و باید به جای این سه چهار کت و شلوار همیشگی، لباس های غیررسمی تر بپوشد. چیزی که اصلاً مصطفی نمی پذیرد.

زن ها در بسیاری از مواقع از مردها تنوع طلب تر هستند؛ از مبلمان منزل تا لباس و آرایش. عصب شناس ها می گویند که این به جنسیت آن ها برمی گردد. در مغز مردها برای هرچیزی تقریباً یک مرکز در یک نیمکره وجود دارد اما مغز زن ها حالت عمومی تری دارد و برای هر کار چندین مرکز پراکنده در دو نیمکره وجود دارد. غیر از این، جسم پینه ای که دو نیمکره مغز را به هم متصل می کند در زن ها ضخیم تر است. همین تفاوت می تواند باعث تنوع طلبی آن ها شود. غیر از این، تنوع سلول های مخروطی در چشم زن ها باعث می شود آن ها رنگ های بیشتر و دقیق تری را درک کنند. زن ها بیشتر احتمال دارد رنگ فیروزه ای و لاجوردی را از هم تشخیص دهند، اما مردها به هر دو آبی می گویند.

تنوع طلبی زن ها به جنسیت آنان بر می گردد

5cfcb549b20bf.jpg

 

روان شناسان می گویند که احساسات گسترده زنان و تفاوت های مغزی آنان باعث می شود که حسابی تنوع طلب باشند.

تنوع طلبی خانم ها معمولاً خودش را در پوشش، آرایش، گرایش به مد، پاساژگردی و تغییر مبلمان نشان می دهد. چیزی که شما به عنوان یک مرد ممکن است حوصله اش را نداشته باشید. ممکن است شما این رفتارها را پای ولخرجی، بی ملاحظگی یا بیکاری همسرتان بگذارید؛ اما در واقع آن ها طبق طبیعت تنوع طلب خودشان رفتار می کنند. اگر می خواهید آن ها را درک کنید، به عشق ماشین های هم جنس خودتان نگاه کنید که دلشان می خواهد هر ماه ماشین یا وسایلش را عوض کنند.

منبع: هرچه می خواستید درباره زن ها بدانید اما رویتان نمی شد از خودشان بپرسید، سعید بی نیاز

چهارشنبه 9 مرداد 1398  4:13 PM
تشکرات از این پست
donya78
donya78
donya78
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1397 
تعداد پست ها : 364
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:زنان تنوع را دوست دارند

بسیار عالی

منتهی اگر با درایت و صحیح باشد اشکال نداره ، دارند گی و برازندگی ولی اگر برمشکلات مالی و خانواده اضافه می کند تنوع را باید کنار گذاشت . البته تا انجا که سن من قد می دهد تنوع نیست چشم و هم چشمی است ودر بسیاری از مواقع  لج دیگرا ن را درآوردن است. که صد البته عادت بسیار زشتی است.

چهارشنبه 9 مرداد 1398  5:27 PM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi
دسترسی سریع به انجمن ها