فرمول درخشش صورت یک زن فرانسوی چیست ؟

 
hassanimatin77
hassanimatin77
کاربر جدید
تاریخ عضویت : خرداد 1398 
تعداد پست ها : 1

فرمول درخشش صورت یک زن فرانسوی چیست ؟

اگر بخواهیم راز درخشندگی پوست صورت زنان فرانسوی را فاش کنیم باید بگوییم آنها به ماساژ روزانه ی پوست صورت خود وسواس هستند  

 

ماساژ روزانه صورت چطور  برای داشتن پوستی درخشان  به ما کمک می کند؟
ماساژ روزانه منجر  به کاهش استرس  و تنش می شود همچنین ماساژ صورت باعث افزایش خون رسانی و کلاژن سازی در پوست می شود که این امر به کاهش چین  و چروک  ایجاد خطوط  بسیار کمک می کند.
چگونه میتوانیم  به شاداب بودن چهره ی خود کمک  کنیم؟
 آرزوی هر خانومی داشتن چهره ی زیبا و جوان  است  در ادامه به شما یکی از ارزانترین و مفید ترین راه ها برای داشتن چهره ی جوان را به شما آموزش میدهیم.
چه ابزاری برای ماساژ صورت نیاز است؟
برای انجام این تکنیک ها ابتدا به یک کرم  مرطوب کننده  یا روغن مخصوص برای ماساژ  صورت نیاز دارید
چه روغن هایی برای تسریع در روند کار قابل استفاده است؟
روغن اسط خودوس-روغن نارگیل-رغن بنفشه-جوانه گندم –رزماری-ازجمله روغن های موثر هستند که میتوانند  در ماساژ صورت به شما کمک کنند.

1-پنج قطره از مرطوب کننده  یا روغن صورت را در اطراف چهره خود قرار دهید: یکی در پای گردن، یکی روی نوک چانه خود، یکی روی هر گونه و یکی روی پیشانی تان
2-با استفاده از کف دست خود، دست های خود را بر گردن خود بگذارید و از یک حرکات ملایم و آرام استفاده کنید و حدود 20 ضربه بزنید.

3-حالا چانه و گونه ها را نوازش کنید، از چانه شروع کنید و به طرف گوش ها حرکت کنید، سپس از بینی شروع کنید و به سمت گونه ها بروید. هر تکنیک باید حدودا ده بار انجام شود این حرکات به تخلیه غده های لنفای کمک میکند که خود باعث درخشش پوستتان می شود.
4- جلو پیشانی خود را با قرار دادن هر دو کف دست در وسط و حرکت به سمت جلو در جهت مخالف هم  به سمت گیجگاه ماساژ دهید .
5-  انگشتان دست خود را روی صورت و گردن خود بچرخانید، مثل اینکه  در حال پیانوزدن  هستید. این  تکنیک به  گردش خون کمک می کند  و اجازه می دهد مرطوب کننده یا روغن  بهتر به پوست صورتتان نفوذ کند .
6- قسمت های مرطوب کننده  یا روغن صورت را با فشار دادن کف دست خود به آرامی بر روی گونه هاو گردن خود پایان دهید.
7-اکنون  کمی کرم یا روغن را  در گوشه بیرونی هر چشم و زیر هر چشم قرار دهید حین انجام این کار بسیار دقت داشته باشید که  چشم یک منطقه بسیار ظریف است.
8- انگشت خود را روی پلک بالا قرار دهید، درست از طریق مجرای اشک. (هر دو چشم را در یک بار انجام دهید.) با استفاده از تکنیک ها ی  بسیار ملایم، انگشت خود را در کنار چین و چروک پلک بالا و در اطراف چشم خود دنبال کنید، به دنبال شکل چشم. شما دوباره با مجرای اشکی روبرو می شوید، اما در طرف مقابل.  این تکنیک چشم را چهار یا پنج بار در اطراف چشم انحام دهید به یاد داشته باشید که  این پوست شکننده است  و بسیار مراقب باشید.
شما می توانید با انجام  روزانه ی این تکنیک ها  داشتن پوستی صاف  وبدون چین و چروک را به خود هدیه دهید.پس این فرصت را ازخود دریغ نکنید و با کمی وقت گذاشتن  اگر علاقه مند هستید تکنیک های ماساژ را بهتر یاد بگیرید میتوانید در یک کلاس ماساژ حرفه ای شرکت کنید.

 

 

یک شنبه 6 مرداد 1398  3:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها