0

معرفی روش های کاشت مو

 
sirannovin
sirannovin
کاربر جدید
تاریخ عضویت : تیر 1398 
تعداد پست ها : 1

معرفی روش های کاشت مو

از بین روش های متداول کاشت مو چگونه بهترین روش را انتخاب کنیم؟

این سوال سطحی بنظر میرسد ولی در اصل سوال اکثر افرادی است که خود و یا اطرافیانشان قصد انجام این عمل جوانسازی و احیای موهای از دست رفته خود را دارند.

اول از همه روش های موجود با کاربردهای آنها را باید دانست.

FIT : روشی که در آن از موهای پشت سر تحت عنوان بانک مو استفاده میشود. در واقع با استفاده از پانچ فولیکول های به ناحیه مورد نظر پانچ میشوند. این روش از آنجایی که نیاز به بیهوشی و بستری شدن ندارد مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. این روش کاشت مو معمولا برای افرادی که در ناحیه پشت سر موهای مشکی و ضخیم و پرپشت دارند مناسب تر است

FUT : از اولین روش های كاشت موی طبیعی در دنیا محسوب میشود. در این روش یک نوار از پشت سر به ضخامت (عرض) یک الی دو سانتی متر و به طول ۲۰تا ۲۵ سانتی متر برداشته شده و توسط تكنسین ها و تیم پیوند مو فولیکول‌های مو از آن خارج می‌شود. و در ‌‌نهایت آن محل برش بخیه می زنند و گرفتهای جداشده در قسمت جلوی سر و یا عقب سرکاشته می‌شوددر کاشت مو به روش FUT که تحت بی هوشی موضعی صورت می‌پذیرد، پس از برداشت گرافت مو از بانک مو، پوست نواحی پشت سر باکمی کشش به هم رسانیده می‌شود و سپس توسط تیم کاشت بخیه زده می‌شود. می توان گفت که این روش استانداردی است که بیشترین میزان برداشت مو و کاشت رو میتوان داشت.ولی جای بخیه قابل دیدن است.

SUT : این روش به روش اتوماتیک کاشت مو شناخته شده است که برداشت مو از بانک مو توسط دستگاه برداشته میشود و خونریزی در این روش بسیار کم است همچنین خطای انسانی کاهش میابد .

کاشت موی SUT جدیدترین و موفق ترین کاشت مو در دنیا محسوب میشود. در کیلینیک زیبایی معتبر و مجهز به تجهیزات روز دنیا قابل انجام است.

هزينه هاي كاشت مو در کلینیک ستاره ایران نوین براساس ميزان موهاي ريخته شده فرد و همچنين انتخاب روش مناسب فرد، همچنين امكانات و تجهيزات كلينيك كاشت مو متفاوت است

سه شنبه 25 تیر 1398  11:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها