کار جالب امیر حسین در حق شهدا......

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 4188
محل سکونت : کرمانشاه

کار جالب امیر حسین در حق شهدا......

کار خوب یک دانش‌آموز برای مزار پدر یک شهید +عکس

کار خوب یک دانش‌آموز/ مرمت مزار پدر یک شهید در روستا

"امیرحسین برمکی" دانش‌آموز ۱۶ ساله‌ای است که در یک کار زیبا و نیت خیرخواهانه اقدام به رنگ‌آمیزی و مرمت مزار پدر شهید روستای خود کرده است.

به گزارش مشرق، گاهی یک خبر خوب اگرچه به‌صورت مستقیم شادی را به تعداد محدودی از افراد جامعه هدیه می‌کند اما فراگیری بسیاری در جامعه دارد، نمونه تولید یک خبر خوب از یک کار زیبا و دوست‌داشتنی را می‌توان در کار برخی از دانش‌آموزان دانست و "امیرحسین برمکی" یکی از دانش‌آموزانی است که کار زیبایی را رقم زده است.

امیرحسین دانش‌آموز حدود ۱۶ ساله‌ای است که عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است و در کلاس دهم تحصیل می‌کند، او با نیت خیرخواهانه خود اقدام به بازسازی و مرمت مزار پدر شهید روستای خود کرده است.

بیشتر بخوانید:

ماجرای پیمان ۳ شهیدی که مورد اشاره «آقا» قرار گرفت +عکس

"سید احمد حسینی باغی" شهید روستای خشکبیجار از توابع استان گیلان است که حالا "امیرحسین برمکی" دانش‌آموز ۱۶ ساله اقدام به مرمت و رنگ‌آمیزی سنگ مزار پدر این شهید کرده است.

این دانش‌آموز به ما گفت: پدر این شهید در روستای ما زندگی می‌کرد و هنگامی که به مزار او می‌رفتم، متوجه شدم سنگ مزار فرسوده شده است بنابراین تصمیم به مرمت و رنگ‌آمیزی آن گرفتم.

امیرحسین معتقد است که این کار خوب را برای شادی شهید "حسینی" انجام داده است.

پدر این شهید دو فرزند داشته است که پسر کوچکش به نام "احمد حسینی" به شهادت رسیده و مفقودالاثر است و پسر بزرگترش نیز جانباز است.

سه شنبه 11 تیر 1398  6:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها