رئیس جمهور، اقدام دولت آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب اسلامی را وقیحانه و احمقانه دانست

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 5463
محل سکونت : اصفهان

رئیس جمهور، اقدام دولت آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب اسلامی را وقیحانه و احمقانه دانست

رئیس جمهور، اقدام دولت آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب اسلامی را وقیحانه و احمقانه دانست

 

 

آقای روحانی در مراسم رونمایی از پرونده الکترونیک سلامت گفت: هیچ حکومتی که ذره‌ای خرد و تدبیر داشته باشد نمی‌آید بالاترین مقام یک کشور آن هم نه فقط مقام سیاسی که مقامی دینی، اجتماعی و معنوی آن هم نه فردی که رهبر ایران است بلکه رهبر عاشقان ایران و انقلاب اسلامی، مسلمانان و شیعیان در سراسر جهان است رهبری که فقط متعلق به ایران نیست بلکه به همه ملت‌ها در لبنان، سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان، کویت و همه جا اعم از شیعه و غیرشیعه علاقه مند، عاشق، مقلد و مطیع ایشان هستند؛ یک آدم اینقدر عقلش را از دست بدهد و کار وقیحانه‌ای انجام بدهد که چه؟ بگوید رهبری یک کشور را می‌خواهم تحریم کنم؛ که چی؟ که به آمریکا نیاید؟!

 

 تحریم بالاترین مقام سیاسی دینی و معنوی یک کشور نشان از سردرگمی مقامات آمریکا است

رئیس جمهور افزود: خوشمزه است، ما آنان را راه نمی‌دهیم؛ آنان می‌گویند شما نیایید؛ تحریم برای چه؟ می‌گویند می‌خواهند اموال رهبری را تصرف کنند، اموال رهبری یک حسینیه و یک خانه ساده است، رهبران ما که مثل رهبران بقیه کشور‌ها نیستند که در حساب‌های شخصی شان میلیارد‌ها پول داشته باشند که بخواهید آن را تحریم، تصرف و مسدود کنید.

 

اقدام آمریکا در تحریم رهبر انقلاب؛ نشانه خروج دشمن از مسیر عقلانی
رئیس جمهور اقدام آمریکا در تحریم‌های اخیر به ویژه تحریم رهبر معظم انقلاب را نشان دهنده رفتار غیرعادی و خروج کامل دشمن از مسیر عقلانی دانست که روحیه مردم را بالا می‌برد.
آقای روحانی با دروغ دانستن ادعای آمریکایی‌ها برای مذاکره با ایران افزود: مگر نمی‌گویید مذاکره کنید؟ اگر راست می‌گویید چرا همزمان در پی این هستید که وزیرخارجه ما را هم تحریم کنید معلوم است که دروغ می‌گویید لااقل صبر می‌کردید تا مدتی دنیا تردید می‌کرد که شما راست می‌گویید یا دروغ؟

 

 مقامات آمریکا از مسیر عقلانیت کاملا خارج شده اند

رئیس جمهور خطاب به دولتمردان آمریکا گفت: بلافاصله دروغ گویی خودتان را ثابت کردید، شما راست نمی‌گویید که در پی مذاکره هستید، زیرا اگر در پی این کار بودید ما که با شما مذاکره کردیم؛ همین آقای ظریف با تیلرسون وزیرخارجه ترامپ در نیویورک مذاکره کرد.
آقای روحانی افزود: مگر وقتی در ۱ + ۵ و برجام بودید به طور منظم در کمیته‌ها با یکدیگر دیدار نمی‌کردید؟ خودتان نخواستید مذاکره کنید، خودتان بهم زدید، خودتان عهد و پیمانتان را زیرپا گذاشتید، خودتان امضایتان را باطل و اعلام کردید که اعتبار ندارید و گفتید دنیا به ما اعتماد نکن.
رئیس جمهور گفت: خودتان به جهانیان گفتید ما هر پیمان و امضایی را نقض می‌کنیم ایا با چنین وضعی ما باید از نو با شما مذاکره کنیم؟

 روحانی خطاب به مقامات آمریکایی: صدبار بدی کردی، خوبی چه بدی داشت که یکبار نکردی

 


کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده است

­رئیس جمهور افزود: آمریکایی‌ها سرخورده بودند اخیرا سردرگم هم شده اند و نمی‌دانند چه باید بکنند؛ ​کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده است.
آقای روحانی گفت: احساس می‌کنیم در هیات حاکمه آمریکا و کاخ سفید سرخوردگی جدید و سردرگمی بزرگی ایجاد شده است، زیرا هر کاری که می‌کنند به نتیجه نمی‌رسد.
رئیس جمهور افزود: آنان توقع داشتند ایران را دو سه ماهه بهم بریزند، اما می‌بینند مردم هر روز مستحکم‌تر و مقاوم‌تر با روحیه خلاقانه‌تر حرکت می‌کنند چنانکه دیدیم به رغم این همه تهدید و تحریم در فروردین که سیلاب ۲۵ استان را فراگرفت و ما را با مشکلاتی مواجه کرد و حتی آمریکایی‌ها مانع از کمک ایرانیان خارج از کشور به هموطنانشان شدند مردم به صحنه آمدند و به یاری سیل زدگان شتافتند.

 

 نسخه رئیس جمهور برای کاخ سفید در جمع پزشکان؛ کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده است

آقای روحانی گفت: در پی وقوع این سیلاب ما دچار بیماری‌های فراگیر نشدیم این یعنی در خدمات رسانی پزشکی به سیل زدگان کار بزرگی انجام دادیم، زیرا وقتی سیل همه جا را فرامی گیرد ممکن است انواع بیماری‌ها ایجاد شود، اما ما در ارایه خدمات اعم از آب آشامیدنی، غذای مناسب، چادر و مسکن موقت حضور به موقع پزشکان، اقدامات بهداشتی به هنگام و ضدعفونی لازم موفق شدیم.
رئیس جمهور افزود: با این شرایط معلوم است که سرخورده شده اند، زیرا در هر عرصه‌ای که جلو می‌روند به نتیجه نمی‌رسند، سرخورده بودند اخیرا سردرگم هم شده اند و نمی‌دانند چه باید بکنند؛ کار‌های عجیب و غریب می‌کنند کار‌هایی که هیچ آدم عاقلی در تاریخ سیاسی نمی‌کند اقلا من چنین کار‌هایی را یادم نمی‌آید و اگر هم بوده آنقدر کم است که در ذهن ما نیست این به علت سردرگمی بزرگ و ناتوانی ذهنی آنان است؛ نمی‌دانند چه می‌کنند و هر روز دچار مشکل می‌شوند.

 

 پهپاد آمریکایی با سامانه تمام ایرانی هدف قرار گرفت

آقای روحانی همچنین با قدردانی از اقدام سپاه پاسداران در هدف قراردادن پهپاد متجاوز آمریکایی گفت: از نظر نظامی، پهپاد به علت کوچک بودن ساختار سازه، آیرودینامیک بودن و رنگش به آسانی قابل کشف نیست به ویژه آنکه در ارتفاع بیش از ۵۰ تا ۶۰ هزار پایی پرواز می‌کند و معمولا وقتی وارد فضای سرزمینی کشوری می‌شود و آن را نقض می‌کند اگر فرصت باشد یک ساعت بعدش ممکن است با آن مقابله بکند، اما وقتی فضای کشوری را نقض کند و در دقایق اولیه به آن عکس العمل نشان دهد متفاوت است.
رئیس جمهور افزود: این پهپاد آمریکایی از آب‌های بین المللی وارد فضای سرزمینی ما شده بود که به آن دو بار اخطار دادند، اما دیدند که توجه نمی‌کند و به کارش ادامه دهد و پس از آن بلافاصله با سامانه داخلی ما منهدم شد اگر پهپاد را با اس ۳۰۰ می‌زدیم مهم نبود، اما با سامانه‌ای هدف قرار دادیم که سامانه، موشک و رادارش ایرانی است به نحوی که با رادار ایرانی سرچ کردند، با رادار داخلی بلاک شد و با موشک ایرانی هدف قرار دادند که این کاری عظیم و بزرگ است و کسانی که از کار نظامی دقیق اطلاع دارند می‌دانند که چه کار بزرگی انجام گرفته است.

 


 مرزهای ما خطر قرمز راهبردی کشور است

آقای روحانی گفت: ما دست کسانی که این صنعت داخلی را در وزارت دفاع ایجاد و دست کسانی را که در سپاه پاسداران از این ابزار به خوبی استفاده کردند می‌بوسیم، زیرا کار عظیمی انجام دادند.
رئیس جمهور افزود: نمی‌خواهم بگویم می‌خواستیم آمریکا را تحقیر کنیم، زیرا در پی تحقیر کسی نیستیم، اما این اقدام سبب روحیه بزرگی برای ملت شد از این باب که ما توانمندی‌های لازم را داریم.
آقای روحانی گفت: اینکه ما می‌گوییم صبر راهبردی داریم یعنی صبرمان راهبردی است؛ صبر با ترس فرق دارد ما از آمریکا ترسی نداریم، چطور صبر داریم و ترس نداریم؟ نمونه اش این بود که متجاوز وارد فضای سرزمینی ما شد و در چند دقیقه آن را منهدم کردیم این قدرت ما را نشان می‌دهد.


 صبر ایران راهبردی است، از آمریکا ترسی نداریم

رئیس جمهور افزود: البته صبر ما تا ابتدای خط قرمز ماست؛ مرز‌های ما خط قرمز ما تلقی می‌شود وقتی هواپیما وارد مرز‌های ما شد یعنی از خط قرمز ما عبور کرده است و اینجا وظیفه دفاع داریم.
آقای روحانی گفت: آمریکایی‌ها مدتی پس از این رویداد سردرگم شدند؛ پنتاگون، سنتکام و کاخ سفید سردرگمند و در این سردرگمی و سرخوردگی‌ها به اقدامات غیرمعمول و یاوه گویی افتاده اند.

 

دولت با تمام توان دنبال اجرای برنامه هاست
رئیس جمهور افزود: مردم در تلاشند و در سختی به سر می‌برند، ولی دولت با تمام توان به دنبال اجرای برنامه هاست.
آقای روحانی گفت: آمریکا مدعی است که ما پیمان شکنی کرده ایم که البته اینگونه نیست و آیا انتظار دارید که ما از نو با شما مذاکره کنیم؟ شاید در طول تاریخ انقلاب، سابقه نداشته که وزیر امور خارجه ایران و آمریکا تا این حد با هم حرف زده باشند بطوری که ۱۷ شبانه روز آن هم در ماه رمضان با هم مذاکره کرده باشند، ما که اهل مذاکره بودیم در مذاکره هم به نتیجه رسیدیم، اما چه کسی این مذاکرات را به هم زد و به تعهدات خود عمل نکرد؟
وی افزود: تا الان شما می‌گفتید ما با ملت ایران مشکلی نداریم و مشکل ما با دولت و نظام آن است، اما چرا در حال حاضر ملت ایران را تروریسم می‌نامید و تمام تحریم‌ها را بر علیه ملت ایران به کار گرفته اید؟


دست تمام کسانی که فناوری دفاعی کشور را به وجود آوردند و  بدرستی از ان استفاده کردند می بوسیم

رئیس جمهور گفت: تمام هدف شما به زانو درآوردن ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است، اما سرتان به دیوار خواهد خورد و به هدفتان نخواهید رسید.
آقای روحانی افزود: ملت ما در طول این یک سال و چند ماه مقاومت کردند و دولت هم اقدامات مهمی انجام داده است که امیدواریم به نتیجه مطلوب برسیم و در حال حاضر کاهش تعهدات را شروع کرده ایم و همین اقداممان عصبانیت آمریکا را به همراه داشته است و ما به مرور زمان از برجام فاصله می‌گیریم، ولی ما اقدامات درستی را انجام داده ایم که مردم هم به ما یاری می‌رسانند.
وی گفت: در ماه‌های اخیر سرمایه گذاران، کارآفرینان، اقتصاد دانان و مردم در ماه‌های اخیر تلاش بسیاری را به کار گرفته اند به طوری که در خرداد تورم به ۸ دهم درصد رسید و نسبت به اردیبهشت کاهش داشت.
رئیس جمهور افزود: در حال حاضر مردم در سختی زیادی به سر می‌برند، اما تلاش خود را به کار می‌گیرند و دولت نیز با تمام توان به دنبال اجرای برنامه هاست، به عنوان مثال همین کاری که امروز انجام می‌گیرد یعنی سلامت الکترونیک که برای رفاه حال مردم است.
وی گفت: ان شاءالله همه بخش‌های عمومی و دولتی دست به دست هم خواهیم داد و از این مشکلات عبور خواهیم کرد و در مصاف بزرگ تاریخی باوجود همه مشکلات، پیروز خواهیم بود.

 

 گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛

سخنان رئيس جمهور در رونمايي از پرونده الکترونيک سلامت؛

 

سه شنبه 4 تیر 1398  1:55 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon khaliln
aftabm
aftabm
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 5463
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:رئیس جمهور، اقدام دولت آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب اسلامی را وقیحانه و احمقانه دانست

این مردک(ترامپ ملعون) معلوم نیست شب که میشه چی به خوراکش میدهند.که وقتی صبح از خواب بیدار میشه هذیان و اراجیف تحویل دنیا میده.....

 

سه شنبه 4 تیر 1398  2:33 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
asdfg_zxcvb11
asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1394 
تعداد پست ها : 2302
محل سکونت : کرمان

پاسخ به:رئیس جمهور، اقدام دولت آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب اسلامی را وقیحانه و احمقانه دانست

باسلام،

امیدوارم از این همه بدعهدی و مشکلات اینچنینی مسئول نظام درس گرفته باشند و راه خود را از دشمنان جدا کنند.

سه شنبه 4 تیر 1398  10:59 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
khaliln
khaliln
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 1194
محل سکونت : آذربایجان شرقی

پاسخ به:رئیس جمهور، اقدام دولت آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب اسلامی را وقیحانه و احمقانه دانست

کل دنیا رهبر بزرگوارمان را تحریم کنند. ملت همه با رهبر هستند وشیعه های منطقه همه با رهبر بزرگوار هستند عیب ندارد.بگذارید عده ای کم از نادانان بد خواه آقا به حرفها خوش باشند. ابله هایی که وطن فروشند.

چهارشنبه 5 تیر 1398  11:10 AM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها