راهنمای خرید کولر گازی

 
ali244
ali244
کاربر جدید
تاریخ عضویت : خرداد 1398 
تعداد پست ها : 1

راهنمای خرید کولر گازی

راهنمای خرید بهترین کولر گازی

اگر شما در آب و هوای گرم و یا شرجی زندگی می کنید، اهمیت داشتن کولرگازی برای آسایش و راحتی و دمای مناسب هوای منزل خود بسیار واضح و روشن است. هرچند نسبت به هزینه ای که برای آن می پردازید بهتر است قبل از خرید بهترین کولر گازی از ویژگی ها و خصوصیات آن آگاه شوید تا انتخاب مناسبی برای راحتی بیشتر خود داشته باشید.

برآورد قیمت انواع کولر گازی

انواع برندهای کولرهای گازی چیزی حدود ۲ تا ۵ میلیون تومان در حال حاضر در بازار ایران به فروش می رسند که وابسته به مشخصات و ویژگی های آنها قیمت متفاوتی دارند. در این نوشته سعی می کنیم برای خرید کولر گازی بهترین انتخاب را از بین انواع کولر گازی نظیر کولر گازی جنرال، کولر گازی ال جی، کولر گازی گری برای شما در نظر بگیریم.

 

نکات پیش از خرید کولر گازی

 

در انتهای سال و در فصل سرما به فکر خرید کولر گازی باشید

همانطور که می دانید اقتصاد و قیمت ها همیشه برمبنای عرضه و تقاضا تغییر می یابد و خرید کولرگازی در هوای تابستان به یکی از محصولات پرفروش تبدیل خواهد شد که در ازای چنین تقاضایی قیمت ها به صورت کلی چیزی حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومن در مدل های مختلف افزایش می یابد. نوسان قیمت ها را در بازار ملاحظه کنید، متوجه خواهید شد که خرید کولر گازی در انتهای زمستان و  قبل از عید زمان مناسبی خواهد بود تا با قیمت های بهتری خرید نمایید.

از توصیه و تجربیات دیگر خریداران کولر گازی استفاده کنید

با مطالعه بررسی ها و نظرات دیگر خریداران می توانید مقایسه ای بین مدل های مدنظر خود انتخاب کنید. همچنین از تجربه اطرافیان و دوستان خود در خرید کولر گازی مدل های مختلف در نظر بگیرید. از توصیه اطرافیان هم در انتخاب مدل مناسب بهره ببرید.

معیارهای انتخاب بهترین کولر گازی

اندازه فضای خانه خود را در نظر بگیرید

در خرید کولر گازی مناسب شما باید اندازه فضایی که نیاز به خنک کردن دارد را بدانید. اگر توان کولرگازی شما بیش از اندازه باشد همیشه احساس سرما خواهید داشت و اگر توان کمتری داشته باشد هیچ گاه احساس دمای مطبوع و خنک را نخواهید داشت. کولرهای گازی قدرت خنک کنندگی متفاوتی در بازه ۵۰۰۰ تا ۴۰ هزار بی تی یو دارند.

 

منبع:بست رویو

پنج شنبه 2 خرداد 1398  12:39 PM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 2590
محل سکونت : کرمانشاه

پاسخ به:راهنمای خرید کولر گازی

ارسال مطالب آگاهی بخشتان ممنونیم.

شنبه 4 خرداد 1398  12:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها