0

راهنمای تعویض آینه بغل اچ سی کراس

 
yadakchin
yadakchin
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1398 
تعداد پست ها : 2
محل سکونت : تهران

راهنمای تعویض آینه بغل اچ سی کراس

آینه بغل اچ سی کراس به عنوان یک قطعه ایمنی برای مشاهده اطراف خودرو در هنگام رانندگی استفاده می شود، اچ سی کراس دارای دو آینه بغل در سمت راست و چپ خود است که از نوع برقی هستند. طراحی آینه های جانبی اچ سی کراس متفاوت است به این صورت که آینه بغل سمت راننده دارای یک طراحی استاندارد است اما آینه بغل سمت شاگرد دارای یک شیشه محدب است و سطح آن به سمت خارج انحنا دارد و این انحنا باعث می شود تا راننده یک تصویر واضحی را از اطراف خودرو داشته باشید.


جنس آینه بغل اچ سی کراس از نوع شیشه است و ممکن است به هنگام رانندگی با برخورد به خودروهای دیگر آسیب ببیند و نیاز به تعویض کامل داشته باشد، در این مقاله راهنمای تعویض آینه جانبی اچ سی کراس را بررسی می کنیم.
پوشش را باز کنید
در مرحله اول ابتدا باید پوشش سه کنج پنجره را باز کنید تا بتوانید به قسمت سخت افزاری آینه بغل اچ سی کراس دسترسی داشته باشید. این بخش جزء بخش های داخلی خودرو بحساب می آید و برای باز کردن آن نیازی به باز کردن پیچ ها ندارید و با کمی فشار توسط پیچ گوشتی می توان خارها را خارج کرد.
نکته: توجه داشته باشید قبل از باز کردن آینه بغل، منبع برق را قطع کنید سپس به تعویض آینه ها اقدام کنید.

راهنمای تعویض آینه بغل اچ سی کراس, آینه بغل H30 کراس, آینه جانبی H30 cross
سیم ها را جدا کنید
در مرحله بعدی پس از جدا کردن پوشش و قاب از یکدیگر باید سیم های متصل به آینه را جدا کنید، برای انجام این کار باید اتصالات موجود که بین دو متصل کننده وجود دارد را باز کنید. این متصل کننده مشابه یک ترمینال است....

 

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک کلیک کنید

سه شنبه 31 اردیبهشت 1398  2:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها