پدرها، با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

 
mokary
mokary
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 1304
محل سکونت : isfahan

پدرها، با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

شما به عنوان یک پدر، برای نزدیک شدن به دختر خود و برقراری رابطه صمیمی با او، باید کار‌هایی را انجام دهید : در قدم اول به مادر او احترام بگذارید، اگرچه دختر‌ها عاشق پدرهایشان هستند، اما همیشه مادر خود را به عنوان الگوی زندگی‌شان در نظر می‌گیرند.

 اگر شما سعی کنید به مادر یا همسرتان احترام بگذارید، احترام دخترتان به شما نیز افزایش پیدا می‌کند و بالعکس اگر سعی دارید همسرتان را در چشمان دخترتان کوچک نشان دهید، در واقع فاصله خود را با دختران افزایش خواهید داد؛ دوستان دخترتان را بشناسید، چند سال بعد هنگامی که کودکتان به آمادگی و مدرسه رفت، دوستانی پیدا خواهد کرد که بخشی مهم از زندگی او می‌شوند.

دختر‌ها بیش از شنیدن، به شنیده شدن احتیاج دارند

دخترتان به دوستانش چیز‌هایی را خواهد گفت، که شما یا مادرش نمی‌دانید، بنابراین گاهی مهمانی ترتیب دهید تا با دوستانش بیشتر آشنا شوید؛  به حرف‌های دخترتان گوش دهید، دختر‌ها بیش از شنیدن، به شنیده شدن احتیاج دارند، سعی کنید حرف‌های دخترتان را بدون قضاوت و نصیحت گوش دهید.

 تنها در مواقعی که می‌خواهید حرف‌ها و احساسات او را بیشتر درک کنید، نظر دهید؛ دختر شما این رفتارتان را ستایش خواهد کرد؛ یکی دیگر از کارهایی که باید انجام دهید این است که با هم کتاب بخوانید، کتاب خواندن با دخترتان نه تنها علاقه او را به خواندن افزایش می‌دهد بلکه زمینه‌ای را برای گفتگویی موثر در آینده فراهم می‌کند.

 هر چند وقت یک بار با کودکتان قرار بگذارید، او را به ناهار بیرون از خانه، به سینما یا بولینگ ببرید، او این قرار‌ها را از یاد نخواهد برد؛ علاقمندی‌های دخترتان  را بشناسید، اگر دختر شما عاشق والیبال است، گاهی با او والیبال بازی کنید یا اگر به موسیقی علاقه دارد، به تمرینات موسیقی او گوش دهید یا به همراه او به کنسرت بروید.

پدرها، با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

به تمرینات موسیقی کودکتان گوش دهید

این کار باعث می‌شود بتوانید با او از علاقمندی‌هایش صحبت و او را به مراحل بالاتری تشویق کنید؛ در  در موقعیت‌های مهم زندگی دخترتان مانند تولد، اولین روز مدرسه، اولین اجرا و غیره کنارش باشید، کودکتان این لحظات را تا آخر عمر از یاد نخواهد برد و با این کار، شما هم عضوی از آن خواهید شد.

پدرها، با فوت و فن دخترداری آشنا شوید

 پدرها باید به قول‌های خود وفادار باشند، اگر به دخترتان قولی دادید، تمام تلاشتان را بکنید تا عملی شود، او با این کار، هم به شما و هم به مرد‌های دیگری که به زندگی‌اش وارد می‌شوند، اعتماد خواهد کرد؛ دخترتان را گاهی در آغوش بگیرید، او را ببوسید و دست‌هایش را در دستانتان نگه دارید، او به ابراز علاقه شما احتیاج دارد.

* آب ، کم جو ؛ تشنگی آور بدست

 تا بجوشد آبت از بالا و پست *

یک شنبه 19 اسفند 1397  8:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها