22 بهمن خروش صدای انقلاب اسلامی ایران

 
bahes110
bahes110
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1397 
تعداد پست ها : 487
محل سکونت : قم

22 بهمن خروش صدای انقلاب اسلامی ایران

*پیروزى ما وقتى است كه دست تمام این اجانب كوتاه شود
🍀رادیو و تلویزیون انقلاب سال 57: «توجه توجه ... اين صداي انقلاب ملت ايران است..
🍀فرياد شادي از تمام خاک ايران برخاست، آخرين سلسله ي پادشاهي ايران، سقوط کرد. 
فرمایش معمارکبیر انقلاب حضرت آیت الله خمینی از رادیو و تلویزیون؛ سال ۵۷

«بسم الله الرحمن الرحیم
🌷من از عواطف طبقات مختلف مردم تشكر مى كنم و بار ملت ایران به دوش من بار گرانى است كه نمى توانم جبران كنم. من از طبقه روحانیون كه در این قضایاى گذشته جان فشانى كردند، تحمل زحمت كردند، از طبقه دانشجویان كه در این مسائل مصایب دیدند، از طبقه بازرگانان و كسبه كه در زحمت واقع شدند، از جوانان بازار و دانشگاه و مدارس علمى كه در این مسائل خون دادند، از اساتید دانشگاه، از قضات دادگسترى، از همه طبقات، از كارمندان، از كارگران، از دهقانان، از همه طبقات ملت تشكر مى كنم.
آن زحمت هاى فوق العاده بود كه با وحدت كلمه پیروز شدید. پیروزى شما الان یك قدم است و این كه در قدم اول خائن اصلى را كه محمدرضا نام دارد از صحنه كنار برده اید كه اگرچه گفته مى شود در خارج از كشور به دست و پا افتاده است و حالا هم كه ارباب ها دست رد بر سینه او زده اند و او را راه نمى دهند، به هم جنسان خودش متوسل شده تا بعد از 50 سال خیانت هاى او و سلسله اش و بعد از سى و چند سال جنایات كه این شخص خائن نمود و مملكت ما را عقب رانده و استثمار كرده و زراعت ما را به باد فنا داده و مملكت را ویران كرده و ارتش را تابع ارتش و مستشاران غیر نموده این خیال خامى است كه فكر كند دوباره مى تواند به ایران باز گردد.
🌷پیروزى ما وقتى است كه دست تمام این اجانب كوتاه شود و تمام ریشه هاى رژیم سلطنتى از این مرز و بوم بیرون برود. این چیزهایى كه اخیرآ واقع مى شود و عمال این اجانب دست و پا مى زنند كه شاه سابق را برگردانند و یا رژیم دیگرى ایجاد و یا رژیم سلطنتى را حفظ كنند، باید بدانند كه دیگر گذشته است و... تلاش آنان دست و پازدنى بیش نیست و چنان كه تسلیم ملت نشوید، ملت شما را به جاى خود مى نشاند. ما باید از همه طبقات ملت تشكر كنیم. پیروزى به واسطه وحدت كلمه مسلمین بوده است. همه مى دانیم كه رمز پیروزى وحدت كلمه بوده است. آن را از دست ندهیم و خداى نخواسته شیاطین بین صفوف شما تفرقه نیندازند. من از همه شما تشكر مى كنم و از خداى تبارك و تعالى قطع دست اجانب و ایادى وابسته به آنان را خواستارم.»


🌺جواب هتاکی و یاوه گویی مستکبران وایادی داخلی آنها۲۲ بهمن درخیابانهای سراسرکشور🌺


🌺با حضور مردم همیشه پیروز و سرفراز ملت ایران🌺 

 

                                                                               

  منصوره وطنی

msnsurevatani.ir

یک شنبه 21 بهمن 1397  11:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها