«من تقی زاده هستم» منتشر شد

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 23710
محل سکونت : اصفهان

«من تقی زاده هستم» منتشر شد

کتاب من تقی زاده هستم - کراپ‌شده

مؤسسۀ فرهنگی هنری قدرولایت در راستای تبیین تاریخ معاصر ایران،پروندۀ حدود یکصد سال از تاریخ معاصر ایران را گشوده و به تشریح حوادث آن می‌پردازد.

به گزارش مشرق، مؤسسۀ فرهنگی هنری قدرولایت در راستای تبیین تاریخ معاصر ایران، اقدام به تعریف پروژه‌ای نموده که با شیوة روایتگری، پروندۀ حدود یکصد سال از تاریخ معاصر ایران، از دورة آغاز نهضت مشروطه تا سال‌های بعد از ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را گشوده و به تشریح حوادث آن می‌پردازد.

از آنجا که سیدحسن تقی‌زاده با عمر طولانی خود، نزدیک به هشتاد سال به‌طور فعّال در این سال‌ها زیسته و در کوران حوادث این سال‌ها بوده و مسئولیت‌های بزرگی بر عهده داشته است، به عنوان راوی این حوادث و رویدادها انتخاب شده و اینک جلد اوّل این کتاب منتشر شده است. در این جلد رویدادها و وقایع پیش از شروع نهضت مشروطه تا کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹ بررسی شده است. جلد دوم کتاب که شامل رخدادهای بعد از کودتای رضا خان تا سال ۱۳۴۸ است در دست تدوین است.

روایت‌های سیدحسن تقی‌زاده در این کتاب کاملاً مستند است و گاه برای یک فراز آن چندین سند، که نشان از متقن بودن آن دارد، ارائه شده است. تألیف جلد اوّل این کتاب توسط علی معصومی بیش از یک سال زمان برده است.

این کتاب در قطع وزیری، در ۳۵۲ صفحه و با قیمت ۳۵,۰۰۰ تومان روانۀ بازار شده است.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

یک شنبه 14 بهمن 1397  9:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها