سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران

saman724
saman724
کاربر جدید
تعداد پست ها : 0

معرفی پسر املاک ایران

من پسر املاک ایران، شاهین محمدی هستم. پسر املاک ایران نام کوچکی نیست و به طور قطع زمینه ای که در آن فعالیت می کنم هم بسیار گسترده است. در ادامه با من و فعالیت هایی که انجام می دهم بیشتر آشنا خواهید شد. اگر بخواهم به صورتی خلاصه وار، پیشینه ای از خودم ارائه بدهم که بیشتر با من و فعالیت ها و اقداماتی که تا کنون انجام داده ام آشنا شوید و یک دید کلی راجع به فعالیتی که در حال حاضر مشغول آن هستم، پیدا کنید بایستی از اینجا شروع کنم که بعد از اتمام تحصیلاتم در مقطع کارشناسی و در رشته نرم افزار به موجب علاقه وافرم به رشته تحصیلی ام و زمان و هزینه ای که در دوران تحصیل خود صرف کردم، سعی کردم که به کار بر روی طراحی وب و سئو متمرکز شوم، این کار برای من بسیار جذاب بود چرا که به من این اعتماد به نفس را می داد که در زمینه ای فعالیت دارم که با رشته تحصیلی ام تطابق دارد اما همیشه یک جای کار می لنگید. در آن دوران، من، وب مستر و بلاگر بودم و البته همچنان هم هستم ولی همیشه و از همان آغاز دوره فعالیت خود، به دنبال ایده های نوین بودم. به محض آغاز فعالیتم در زمینه کامپیوتر و البته نرم افزار، دغدغه ام این بود که به جای انجام یکسری کارهای روزمره و محدود، با به کار گیری دانشی که در زمینه فن آوری های نرم افزاری کسب کرده بودم، با یک ایده خلاقانه اقدام به تولید یک ابزار جدید و مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا کنم. روی این موضوع بیشتر فکر کردم و گام های ابتدایی آن را به این ترتیب تعریف کردم که بهتر است وارد یک حرفه شده، در مورد آن اطلاعات کسب کنم  و اقدام به یافتن نقاط ضعف و قوت آن کرده، سپس سعی کنم که روش های قدیمی آن را که به طور قطع دیگر بازدهی کافی ندارند، با استفاده از دانش خود در زمینه کامپیوتر و نرم افزار طوری به روز کنم که کار کردن با روش های ابداعی نوین برای هر نسلی ساده باشد و این روش ابداعی نوین به ابزاری پر کاربرد مبدل شود. بالاخره و با راهنمایی پدرم وارد فعالیت های املاک و بازار مربوط به آن شدم، دوشادوش پدر کار کردم و اقدام به برقراری ارتباط با متقاضیان و ارائه دهندگان املاک و … کردم به مرور زمان تجربه کسب کردم و نقاط قوت و ضعف روش سنتی ارائه املاک را در میان صحبت هایی که با متقاضیان مختلف داشتم، متوجه شدم. به طور قطع نقطه قوت روش سنتی مشاور املاک را می توان بحث اعتماد مشتریان به مشاور دانست، این نکته ای بود که بایستی در فعالیتی که پیش رو داشتم، مد نظر قرار داده و به صورتی ملموس ارائه می دادم. نقاط ضعف سیستم سنتی مشاوره املاک را نیز می شد از شکایات هر یک از دو طرف معامله در موارد مختلف بدست بیاورم. در دوران فعالیت خودم در زمینه مسکن علاوه بر اینکه خودم تجربه کسب کردم از تجارب کارشناسان مسکن و پدرم استفاده و به خوبی بهره بردم. بعد از مدتی فعالیت در این زمینه و همین طور مطالعاتی که در زمینه رشته مورد علاقه ام انجام می دادم، ایده نابی به نظرم رسید. ایده ای که در آن می شد دانش و تجربه را در زمینه املاک با هم تلفیق کرد و در قالب یک سامانه که شامل نقاط قوت روش سنتی و فاقد نقاط ضعف آن روش باشد به خدمت رسانی در این زمینه مشغول شد. امروز به هدف خود رسیده ام و مفتخرم که به عنوان پسر املاک ایران، ابزار ابداعی خودم، سامان ۷۲۴ را به عنوان یک سامانه پر کاربرد در زمینه املاک و مسکن به شما معرفی کنم.

preview 1024x683 - سامان 724 ابزار ابداعی پسر املاک ایران

عصر تکنولوژی، عصر سرعت و سهولت

ما در عصر تکنولوژی زندگی می کنیم، شما به خوبی این موضوع را درک می کنید. این روزها با توجه به پیشرفت روز افزون فن آوری و تغییرات فراوان در امر ارائه خدمات آن هم در هر زمینه ای، زندگی مان فارغ از مکان و در سراسر دنیا تحت تاثیر همین تکنولوژی نوین قرار گرفته  است. اگر چه تکنولوژی و فن آوری مزایای بسیار زیادی دارند که از هیچ یک از ما پوشیده نیست و قادر به انکار این همه مزیت نیستیم و نخواهیم بود، اما به طور قطع تاثیرات منفی خود را نیز در زندگی ما به جای گذاشته اند. بزرگترین مزیت فن آوری های نوین را می توان تسریع فرایند مربوط به  انجام امور در هر زمینه ای دانست اما این مزیت بزرگ، به نحوی می تواند بار منفی نیز داشته باشد به این ترتیب که این سرعت و سهولت در ارائه خدمات اجازه نفس کشیدن به متقاضیان نمی دهد و همین فن آوری های نوین هستند که سبک زندگی مان را طوری تغییر داده اند که شرایط ایجاب می کند کارها را در کسری از ثانیه و بدون اتلاف وقت پیگیری و به نتیجه برسانیم، از آنجایی که این امر همه گیر است در صورتی که در انجام کارها اتلاف وقتی وجود داشته باشد، فرصت ها را از دست داده و گاهی اوقات متحمل خسارات مالی جبران نا پذیری خواهیم شد. در همین راستا، حضور گوشی های هوشمند و تبلت و اینترنت بدون محدودیت مکان و زمان نیز این توقع را در همه ایجاد می کند که هر آنچه می خواهیم در دسترس داشته باشیم و کارهای خود را بدون صرف انرژی و زمان و هزینه رفت و آمد از طریق اینترنت و به سرعت انجام دهیم. اگر خوب دقت کنیم متوجه می شویم که نمی شود این واقعیت را نادیده بگیریم که تکنولوژی در همه ابعاد زندگی بشر نفوذ کرده است و بهتر است به جای اینکه قربانی این نوآوری باشیم از آن بهره برداری صحیح و درست داشته باشیم و مزایای آن را به کار بگیریم. دسترسی به دامنه گسترده ای از داده ها در یک زمینه خاص که مد نظر قرار داده می شود را نمی توان دست کم گرفت، هیچ کدام از ما از اینکه در هنگام انتخاب دامنه وسیع تری در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم انتخاب بهتری بر اساس معیارهای شخصی خود داشته باشیم، ناراحت نمی شویم، داشتن حق انتخاب از میان آن دامنه گسترده و البته دسترسی آسان و سریع به مشاورین و کارشناسان مربوط به هر زمینه خاص مد نظرمان که با دانش خود در آن زمینه این فرصت برای ما ایجاد شود که در تصمیم گیری نهایی و بهترین و بهینه ترین انتخاب بر اساس اولویت های و معیارهای مد نظرمان، اینها همه از مزایای بسیار زیادی هستند که تکنولوژی به ما عرضه کرده است. در همین عصر که در زیر چتر فن آوری به عصر سرعت و سهولت تبدیل شده است، سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران، فعالیت خود را به عنوان سامانه ای در زمینه املاک، تحت نظر من شاهین محمدی، پسر املاک ایران، آغاز کرده است.

Real estate news 1521610181129 1024x680 - سامان 724 ابزار ابداعی پسر املاک ایران

سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران، چیست؟

اگر کمی فعالیت سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران، را برای شما شفاف تر کنم، متوجه می شوید که نام مرا بیهوده پسر املاک ایران نگذاشته اند. هدف من از برپایی این سامانه این بوده است که با در برگیری تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد مسکن در همه موضوعات اعم از خرید و فروش و رهن و اجاره و یا بازسازی و … این سامانه را به منبعی درست و دقیق در زمینه املاک تبدیل کنم که مراجعه به آن موجب شود که هیچ نقطه مبهمی برای افرادی که به هر دلیلی قصد ورود در این زمینه را دارند، باقی نگذارم.

Reasons to Invest In Delhi NCR Real Estate Market 1024x630 - سامان 724 ابزار ابداعی پسر املاک ایران

اهداف سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران

دسترسی به دامنه گسترده ای از کارشناسان و مشاورین املاک و مسکن و مهندسین و افراد ماهر در تمام ابعاد این زمینه یک نقطه قوت بسیار خوب است که هر سامانه ای آن را دارا نخواهد بود، پسر املاک ایران این بستر را برای متقاضیان در سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران فراهم آورده است.

فرض کنید شخصی قصد خرید یک ملک تجاری و یا اداری و یا مسکونی را دارد، بودجه ای را برای این کار در نظر گرفته و یک سری اولویت و معیار برای خرید آن تعیین و در لیست خود قرار داده است، اما اطلاعاتی در این زمینه ندارد. گام ابتدایی دسترسی به یک منبع درست و دقیق است که قادر باشد تا به او اطلاعاتی راجع به قیمت زمین و قیمت مسکن و کیفیت زندگی در هر یک از مناطق و محلات مورد نظر ایشان، ارائه دهد. ارزیابی هایی که ممکن است هیچ از سیستم های قدیمی و سنتی که به آن دسترسی دارد نتواند به صورتی دقیق در دسترس داشته و در اختیار متقاضی قرار دهد، پسر املاک ایران به طور قطع به موجب دانش در هر دو زمینه و دسترسی به منبع وسیعی از مشاورین و کارشناسان املاک در این زمینه قادر است تا پیشنهاداتی به شما ارائه دهد و داده های شما را برای انتخابی بهتر نسبت به معیارهای تان، کمک کند.

105065537 GettyImages 599766748.1910x1000 1024x536 - سامان 724 ابزار ابداعی پسر املاک ایران

یا فرض کنید شخصی قصد اجاره و یا رهن یک منزل مسکونی و یا تجاری را دارد، بودجه ای را برای این کار در نظر گرفته است و با توجه به اولویت های خود به دنبال بهترین و بهینه ترین مکان است، زمان زیادی را صرف تحقیق در این زمینه کرده و با مشورت یک یا دو مشاور املاک در این زمینه و بر طبق گفته ها و شنیده های اشخاصی که ممکن است صرفاً به منافع شخصی خود توجه کنند، می گیرد، دریغ از اینکه شاید با مبلغی که در دست داشته، این توانایی را داشته است که به جای اجاره آن مکان، با مقداری انعطاف به خرج دادن در مورد لیست معیارهای خود مکان دیگری را خریداری کند. شخصی که می تواند این اطلاعات را در اختیار آن فرد قرار دهد، پسر املاک ایران است چرا که صرفاً به تعداد محدودی از مشاورین املاک دسترسی ندارد که متقاضی تحت تاثیر سیاست های نادرست این مشاورین قرار گرفته و تصمیم نهایی را نه بر اساس معیار های خود که بر اساس منافع شخصی آن تعداد محدود از مشاورین مسکن، بگیرید، بلکه با در دست داشتن اطلاعاتی وسیع در این زمینه، دیدی وسیع تر به متقاضی خواهد داد.

یا برای مثال شخصی را تصور کنید که سعی دارد تغییرات اندک و یا اساسی را در آپارتمان و یا دکوراسیون منزل خود ایجاد کند، بر طبق گفته ها و شنیده ها از اشخاصی کمک می گیرد و اقدامات لازم را انجام می دهد ولی در نهایت در هزینه تمام شده این اقدامات شبه وجود دارد که آیا این تغییرات با این کیفیت ارزش این همه هزینه را داشته است. پسر املاک ایران یک نرم افزار واسط بین شما و تمام افراد ماهر و کارشناسان درست در این زمینه می باشد که از این طریق شما را قادر می سازد تا در جریان فعالیت های آن ها قرار گرفته و با در نظر گرفتن کیفیت کار آنها، در مورد هزینه نیز به توافق برسید.

Saman724 728 90 - سامان 724 ابزار ابداعی پسر املاک ایران

مزیت سامان ۷۲۴

سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران را یک موتور جستجوی تخصصی در امر املاک و هر آنچه به آن وابسته است در نظر بگیرید. نیاز خود را اعلام کنید و به منابع بی شماری در آن زمینه دسترسی پیدا کنید. پسر املاک ایران سعی کرده است تا در طراحی و اجرای سامان ۷۲۴ تجربه چندین ساله خود در زمینه مسکن را به کار بگیرد و با ایجاد ارتباطاتی در این زمینه، تمام نیاز های کاربران در زمینه املاک اعم از خرید و فروش و اجاره و خدمات مربوط به مسکن از قبیل تغییرات دکوراتیو وغیره و همه موارد دیگر مرتبط با مسکن را بدون محدودیت مکانی و در سراسر ایران، در بر بگیرد. سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران، تحت نظر شاهین محمدی به عنوان واسطی بین ارائه دهندگان املاک و خدمات آن و کاربرانی که به این سایت مراجعه کرده اند، عمل می کند. این واسطه می تواند برای ارائه دهندگان مسکن و خدمات مربوط به آن و البته متقاضیان آن ها سودمند باشد.

• سودمند برای مشاورین املاک و ارائه دهندگان خدمات مربوط به مسکن

سامان ۷۲۴ تحت نظر پسر املاک ایران، شاهین محمدی، به عنوان سامانه ای مفید در امر املاک و خدمات مرتبط با آن، بستری را فراهم آورده است که در آن ارائه دهندگان املاک و خدمات مربوط به آن را قادر می سازد تا دیده شوند. به طور قطع در این برهه اقتصادی که در آن بحث خرید و فروش و اقدامات مختلف در زمینه مسکن اعم از اعمال تغییرات در هر بخشی از آن نیز تحت تاثیر قرار گرفته است، افراد جامعه سعی می کنند تا به جای جستجو و پیدا کردن و مراجعه به هر مشاوره املاکی طبق پیشنهادات ارائه داده شده از دوستان و آشنایان عمل کنند همین امر موجب شده تا بسیاری از مشاورین املاک و البته کارفرمایان در بحث اعمال تغییرات مسکن دیده نشوند. از موارد دیگری که در این زمینه دیده شده است، می توان به این مورد اشاره کرد که بسیاری از مشاورین املاک با تجربه  که سابقه بسیار زیادی در این زمینه دارند به دلیل قرار گرفتن در نقاط کور محله ها و یا تمرکز چندین مشاوره املاک در یک محله یا هر دلیل دیگری قادر نیستند تا برای افرادی که وارد یک محله می شوند معرفی شده و خدمت رسانی کنند این مشاورین املاک با تجربه به طور قطع نیاز به محیطی دارند تا با معرفی خود و ارائه موارد موجود معاملات خود را انجام دهند. من پسر املاک ایران در سامان ۷۲۴ در تلاش هستم تا این ارائه دهندگان را به کاربران اینترنتی که به سایت و یا هر کدام از شبکه های اجتماعی سامان  ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران، مراجعه می کنند معرفی کنم.

• سودمند برای افرادی که به دنبال املاک و اعمال تغییرات و یا هر اقدامی در این زمینه هستند

افرادی که با در نظر گرفتن یک بودجه خاص و سایر اولویت ها و معیارها قصد اقدام به خرید و اجاره و یا اعمال تغییرات و ساخت و ساز ملک تجاری و یا مسکونی خود را دارند حق دارند که با در دسترس داشتن منابع اطلاعات درست و دقیق و کامل از بین موارد موجود انتخاب شایسته ای داشته باشند.

فرض کنید شخصی هستید که به دلایل خاصی قصد خرید و یا اجاره ملک مسکونی و تجاری را در یک محله خاص دارید و اطلاعات دقیقی از محله در دست ندارید و یا نیاز دارید که تحقیقات گسترده تری انجام دهید تا از انتخاب نهایی خود اطمینان داشته باشید، پسر املاک ایران در سامان ۷۲۴ به عنوان واسط بین مشاورین املاک و مشتریان، این منابع اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد تا معامله خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

فرض کنید شخصی هستید که قصد اعمال تغییرات در ملک مسکونی و یا تجاری خود را دارید، در مضیقه زمان هستید و بودجه ای خاص برای آن در نظر گرفته اید و یا هزینه برای شما اهمیت ندارد ولی بعد زمان از اهمیت بالایی برای شما برخوردار است، دامنه شناخت شما از افراد ماهر در این زمینه محدود است یا از کیفیت کار آن ها راضی نیستید و یا هزینه انجام این تغییرات با بودجه شما تطابق ندارد، مستاصل هستید و ممکن است تصمیمی بگیرید که نه تنها مشکل شما را حل نکند که مشکلات بعدی نیز به بار بیاورد، پسر املاک ایران با در دست داشتن اطلاعات غنی در این زمینه و معرفی افراد ماهر و کارشناسان مختلف در امر دکوراسیون و تغییرات داخلی و … قادر است تا شما را از این مشکل بزرگ رهایی دهد.

به طور کلی این حق مسلم مشتریان املاک و خدمات مربوط به آن می باشد که به بستری جهت بدست آوردن اطلاعات در زمینه املاک دسترسی داشته باشند. با فراهم آوردن این بستر توسط پسر املاک ایران در سامان ۷۲۴، کاربران قادر هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن به دامنه ای وسیع از اطلاعات در زمینه مسکن و خدمات مربوط به آن دسترسی داشته باشند.

Artificial Intelligence in Real Estate Teaser 1 1024x652 - سامان 724 ابزار ابداعی پسر املاک ایران

چرا سامان ۷۲۴؟

ممکن است این سوال مطرح شود که چرا سامان ۷۲۴؟، خب بگذارید کمی شفاف تر با هم صحبت کنیم، به طور قطع سایت های دیگری در این زمینه هستند که پیش از برپایی سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران، پایه ریزی و بر پا شده اند و امروزه معاملات گسترده ای نیز در این زمینه انجام می دهند و به نوعی اولین منبع برای دسترسی به منابع اطلاعاتی در زمینه املاک به شمار می آیند، حق با شماست اما اگر کمی در این زمینه تحقیق کنید، متوجه خواهید شد که این منابع محدود به مکان و هزینه و … هستند و انتخاب های گسترده ای در اختیار مخاطبین قرار نمی دهند، از طرفی از آنجایی که این سایت ها خود در تعداد اندکی قابل دسترس هستند با اینکه ممکن است تمام نیازهای متقاضیان را تحت پوشش قرار ندهند، به اجبار به عنوان تنها منبع رسمی در این زمینه به شمار می روند و در همین راستا فعالیت های گسترده ای هم انجام می دهند. اگر کمی در این زمینه با متقاضیانی که به این سایت ها مراجعه کرده اند صحبت کنید، متوجه خواهید شد که کیفیت معامله ای که انجام داده اند به طور قطع کیفیت دلخواه نبوده و خیلی از معیارهای آنها را زیر سوال برده است و آنقدر آنها را در پروسه یک معامله کوچک در این زمینه نگه داشته اند که سرگردان شده و در نهایت یا از اقدام به معامله پشیمان شده اند و در صورت انجام معامله هم، رضایت چندانی از آن نداشته اند. از طرفی ممکن است که با اشخاصی هم برخورد کنید که از معامله ای که انجام داده اند راضی باشند ولی بعد از مدتی با مقایسه ای خیلی اندک در موارد یکسان، متوجه نواقص آن می شوند. پسر املاک ایران، شاهین محمدی به موجب دانش بالا در زمینه نرم افزار و کامپیوتر و تکنولوژی روز دنیا و تجاربی که در زمینه املاک و مسکن کسب کرده است توانسته تا منابع و مآخذ درست را برای انجام یک معامله تمام و کمال جمع آوری کرده و در اختیار متقاضیان امر مسکن، قرار دهد. سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران، با در برگیری مهندسین و مشاورین مربوطه در این زمینه در تلاش است تا با تقسیم بندی هر کدام از موارد مربوط به خرید و فروش و اجاره و خدمات مربوط به مسکن بر اساس مکان جغرافیایی و هزینه و کیفیت و سایر موارد، پیشنهادات متنوعی را ارائه و به شما در انجام محاسبات برای رسیدن به بهترین و بهینه ترین مورد کمک بسزایی کرده باشد، از این رو پسر املاک ایران را در امر معرفی املاک و خدمات مربوط به آن می توان نمونه ای با اعتماد نام برد. تفاوت سامان ۷۲۴ ابزار ابداعی پسر املاک ایران، با سایر سایت هایی که به طور تخصصی به این موضوع نمی پردازند و صرفاً در میان تبلیغات و کارهای دیگر به امر مسکن هم می پردازند، به این ترتیب می توان عنوان کرد.

سامان ۷۲۴

یک شنبه 4 آذر 1397  09:40 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها