0

شهرداري تبريز در اردوي تركيه خود را براي نيم فصل دوم آماده مي كند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

شهرداري تبريز در اردوي تركيه خود را براي نيم فصل دوم آماده مي كند

شهرداري تبريز در اردوي تركيه خود را براي نيم فصل دوم آماده مي كند
 

تيم فوتبال شهرداري تبريز که در اردوي آماده سازي ترکيه به سر مي برد با انجام تمرينات بدنسازي، خود را براي مسابقات نيم فصل دوم آماده مي کند.


 بازيکنان اين تيم با سه جلسه تمرين در روز که زير نظر کادر فني تيم در آنتالياي ترکيه انجام مي شود به بدنسازي و انجام تمرينات اماده سازي مي پردازند.
 ''حميد درخشان'' سرمربي تيم شهرداري تبريز، وضعيت تيم را در هفته اخیر، مناسب توصيف کرد و گفت: انگيزه بازيکنان در اين اردو رضايت بخش است. 
 درخشان افزود: اگر تمريناتمان را به همين شکل منظم و با برنامه ادامه دهيم ميتوانيم عملکرد ضعيف خودمان را در نيم فصل دوم جبران کنيم.
 سرمربي تيم شهرداري تبريز اضافه کرد: در نيم فصل اول به دليل نبود فرصت کافي و انجام ندادن تمرينات بدنسازي و برپايي اردو، مشکلات زيادي گريبانگير تيم شده بود که خوشبختانه اين فرصت يک ماهه و اردو باعث شد تا برنامه هايم را در تيم عملي کنم و تيم را از لحاظ بدني به شرايط ايده آل برسانم.
 اردوي تيم فوتبال شهرداري تبريز در آنتالياي ترکيه، روز يکشنبه هفته آينده به پايان مي رسد و ادامه تمرينات در تبريز از سر گرفته خواهد شد.
 تيم فوتبال شهرداري تبريز که با 20 امتياز از 20 بازي در رده هفدهم جاي گرفته در هفته بيست و يکم رقابت هاي ليگ برتر، روز شانزدهم بهمن ماه سالجاري در تبريز ميزبان تيم مس کرمان خواهد بود. 
 

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

پنج شنبه 23 دی 1389  11:56 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها