0

در سیل چگون زنده بمانیم؟ +اینفوگرافیک

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

در سیل چگون زنده بمانیم؟ +اینفوگرافیک

در سیل چگون زنده بمانیم؟ +اینفوگرافیک

سیل به عنوان یکی از حوادث طبیعی قابل پیش‌بینی است و با استفاده از تمهیدات ایمنی می‌توان خسارات آن را به میزان قابل توجه کاهش داد.

در سیل چگون زنده بمانیم؟ +اینفوگرافیبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به پیش‌بینی‌های سازمان هوانشاسی در مورد وقوع سیل در بعضی مناطق کشور بهتر است هموطنان عزیز اطلاعات کافی را برای انجام اقدامات لازم قبل از وقوع، در حین و پس از وقوع سیل را داشته باشند.

سیل به عنوان یکی از حوادث طبیعی با وجود قابل پیش‌بینی بودن تا حد زیاد ولی در صورت عدم رعایت نکات ایمنی و در نظر نگرفتن تمهیدات لازم قبل از وقوع می‌تواند خسارات بسیار سنگین جانی و مالی را در پی داشته باشد. لذا بهتر است مردم و مسئولین همواره آمادگی‌های لازم را برای مقابله با صدمات احتمالی سیل داشته باشند.

در سال‌های اخیرا چندین مورد سیل با خسارات بالا در کشور ما رخ داده است که خساراتی را نیز در پی داشته است. با بررسی موارد گذشته می‌توان دریافت که با به کارگیری روش‌های ایمن‌سازی پیش از وقوع حین به سادگی می‌توان خسارات جانی و مالی را تا حد زیادی کاهش داد. آشنایی با رفتارهای پرخطر در زمان وقوع سیل و پس از حادثه نیز به کاهش تعداد مصدومان کمک شایانی خواهد کرد.

برای آشنایی پیش با فرآیند چگونه در سیل زنده بمانیم به اینفوگرافی زیر توجه کنید:

در سیل چگون زنده بمانیم؟ +اینفوگرافیک


بیشتر بخوانید: فرود هواپیمای مسافربری در شریط نامناسب آب‌وهوایی +فیلم


انتهای پیام/

یک شنبه 4 آذر 1397  6:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها