کارت بانکی شما همان کارت سوخت شماست

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 5272
محل سکونت : اصفهان

کارت بانکی شما همان کارت سوخت شماست

اقدام جدید دولت برای بنزین / اتصال کارت بانکی به کارت سوخت

 

اقدام جدید دولت برای بنزین / اتصال کارت بانکی به کارت سوخت


اقدام جدیدی در دولت شکل گرفته تا کارت‌های بانکی که دست مردم است به کارت سوخت تبدیل شده و نیاز به صدور کارت‌های سوخت جدید نباشد.

بالاخره پس از مدت‌ها بررسی نحوه مدیریت سوخت در دولت، در شرایطی که شاهد مصرف افسارگسیخته بنزین از یک سو و قاچاق گسترده این فرآورده استراتژیک نفتی از سوی دیگر بودیم، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: "به‌منظور جلوگیری از قاچاق بنزین به‌ویژه با تشدید قاچاق از مرزها، تصمیم بر این شده که تحویل بنزین به خودروها و موتورسیکلت‌ها، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، صرفاً با استفاده از کارت سوخت انجام شود."

این اطلاعیه به معنای اجباری شدن مجدد استفاده از کارت سوخت شخصی پس از 3 سال است. کارت سوخت شخصی با تصمیم دولت یازدهم، از سال 94 و پس از تک‌نرخی شدن بنزین، از حالت الزامی بودن در فرآیند سوخت‌گیری خارج شده بود.

* کارت بانکی شما همان کارت سوخت شماست

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدام جدید دولت برای کارت‌های سوخت خبر داد و گفت: "امروز بیش از 10 میلیون خودرو، کارت سوخت ندارند و برای صادر کردن این تعداد از کارت سوخت باید 330 میلیارد تومان هزینه می کردند درحالیکه با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک و با هماهنگی بین دستگاهی، آنرا به کارت بانکی متصل کردیم تا به جای اینکه مردم در صف بایستند تا در پلیس بعلاوه 10 (+10 ) ثبت نام کنند تا بعد از یک هفته پستچی کارت سوخت صادر شده را بیاورد و هزینه ای را پرداخت کنند، با مراجعه به پورتال ملی پخش و پالایش با فشردن سه گزینه، کارت بانکی به کارت سوخت متصل می شود."

بنابر گفته این عضو کابینه دولت، اقدام جدیدی در دولت شکل گرفته تا کارت‌های بانکی که دست مردم است به کارت سوخت تبدیل شده و نیاز به صدور کارت‌های سوخت جدید نباشد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،

سه شنبه 29 آبان 1397  9:27 AM
تشکرات از این پست
majid68 zahra_53
asdfg_zxcvb11
asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1394 
تعداد پست ها : 2164
محل سکونت : کرمان

پاسخ به:کارت بانکی شما همان کارت سوخت شماست

باسلام،

واقعا ممنون که این همه هزینه های ملی و کشوری را در این مدت 3 سال و اندی به هدر دادید و دوباره به همان خانه اول ملت را رساندید. واقعا اتاق فکر این دولت ها در کجا هستند؟ چطور برخی کشورهای به اصطلاح کافر و مشرک و ملحد و متخاصم برنامه های بلند مدت 50 یا چند ده ساله دارند اما در مملکت ما حتی یه برنامه یک ماهه الزام آور و قانون مند ارائه و اجرا نمی شود؟ مگر آسمان در همه جا همین رنگ نیست؟ شاید لایه ازن ایران سوراخ شده که هر چه هست و نیست دارد از آن بدر می رود !!

سه شنبه 29 آبان 1397  9:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها