اطلاعیه مهم؛ تحویل بنزین فقط با کارت سوخت

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 5395
محل سکونت : اصفهان

اطلاعیه مهم؛ تحویل بنزین فقط با کارت سوخت

اطلاعیه مهم؛ تحویل بنزین فقط با کارت سوخت/ مالکان خودرو و موتور سیکلت کارت سوخت خود را دریافت کنند

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: به منظور جلوگیری از قاچاق بنزین، تصمیم بر این شده که تحویل بنزین به خودروها و موتورسیکلت‌ها، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، تنها با استفاده از کارت سوخت انجام شود.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور جلوگیری از قاچاق بنزین به‌ویژه با تشدید قاچاق از مرزها، تصمیم بر این شده که تحویل بنزین به خودروها و موتورسیکلت‌ها، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، تنها با استفاده از کارت سوخت انجام شود.

بر اساس این اطلاعیه، مالکان محترم خودروها و موتورسیکلت‌هایی که کارت سوخت خود را گم کرده‌اند، لازم است به ترتیبی که در رسانه‌ها توضیح داده خواهد شد، از تاریخ شنبه ۳ آذر ماه، حداکثر لغایت شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷ نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت سوخت جدید اقدام کنند.

به منظور تسهیل در دریافت کارت جدید سوخت، امکان دسترسی به سامانه ثبت مشخصات از طریق اینترنت یا تماس تلفنی فراهم شده که نحوه دسترسی و اقدام، از طریق رسانه‌های عمومی و رادیو و تلویزیون به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

تاکید می‌کند که برای ثبت تقاضای دریافت کارت سوخت جدید، هیچ مبلغی از متقاضیان توسط شرکت ملی پخش دریافت نخواهد شد.

خاطرنشان می‌سازد این اقدام به معنای سهمیه‌بندی و افزایش نرخ سوخت نبوده و لازم است هموطنان محترم به شایعات بی‌اساس در این مورد توجه نفرمایند.

بنابراین از زمان فراهم شدن امکان تحویل سوخت با کارت برای عموم دارندگان خودروها و موتورسیکلت‌ها، همانگونه که گفته شد، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، بنزین صرفا با ارائه کارت به خودروها و موتورسیکلت‌ها تحویل خواهد شد.

 

منبع: فارس

 گزارش نامه نیوز،

دوشنبه 28 آبان 1397  3:26 PM
تشکرات از این پست
mansoor67 unknown ali_kamali majid68 zahra_53
asdfg_zxcvb11
asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1394 
تعداد پست ها : 2257
محل سکونت : کرمان

پاسخ به:اطلاعیه مهم؛ تحویل بنزین فقط با کارت سوخت

باسلام،

این هم سرکار گذاری جدید دولت برای خالی کردن جیب ملت است. مگر همین دولت در اوایل استقرار خود کارت سوخت را جمع آوری و باطل نکرد چطور پس بعد از گذشت 5 الی 6 سال به این نتیجه رسید که باید دوباره از کارت سوخت استفاده شود؟ مگر پیش بینی قاچاق شدن سوخت نیاز به گذر زمان داشته؟ مگر نمی شد دولت با طرح و لایحه ای این موضوع را به شور صحن علنی مجلس بگذارد و نمایندگان هم به جای کارهای متفرقه به این موضوع مهم بپردازند؟ غیر از این است که دولت از هم اکنون برای افزایش نرخ سوخت قصد مقدمه چینی دارد؟ این را هم مثل قیمت ارز یک شبه افزایش بدهند و خیال همه را راحت کنند. دیگر باز کردن دکان کارت سوخت و مطمئنا و متعاقبا دریافت هزینه از بابت چاپ و تولید آن را نیز در روزهای آینده شاهد خواهیم بود.

 

دوشنبه 28 آبان 1397  9:46 PM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها