چای سبز و بهار نارنج

 
newshaan
newshaan
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : شهریور 1397 
تعداد پست ها : 45

چای سبز و بهار نارنج

خواص چای سبز زبانزد خاص و عام است و همه این نوشیدنی محبوب را می‌شناسند. از آنجایی که مورد فرآوری کمتری قرار می‌گیرد، خواص درمانی بسیار دارد. چای سبز حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که از بسیاری بیماری ها پیشگیری می کند. حال اگر این چای پرخاصیت با بهارنارنج ترکیب شود اثر درمانی آن چند برابر خواهد شد. چای سبز و بهار نارنج جزء دمنوش لاغری محسوب می شود و برای کاهش وزن و چربی سوزی بسیار مناسب خواهد بود. 

خواص چای سبز و بهار نارنج

  • کاهش وزن
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • بهبود سرماخوردگی
  • تقویت پوست و مو
  • حذف عفونت بدن

دمنوش نیوشا - دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش چای سبز و بهار نارنج بنوش و لاغر شو

اگر به دنبال یک راهکار بدون دردسر و عوارض برای کاهش وزن و چربی سوزی هستید، چای سبز و بهار نارنج کمک بسیاری به شما خواهند کرد. این دمنوش لاغری   اثر ضد چاقی دارد و مصرف آن بعد از غذا، سبب افزایش حرارت بدن و در نتیجه سوزاندن چربی های اضافه بدن می‌ شود. اگر می خواهید اشتهای خود را کم کنید، دمنوش چای سبز و بهارنارنج را نیم ساعت قبل از غذا میل نمایید. اگر یک ساعت بعد از غذا مصرف کنید سبب چربی سوزی خواهد شد. می توانید از دمنوش لاغری نیوشا برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندام استفاده کنید. 

تقویت پوست

برای درمان و یا پیشگیری از مشکلات پوستی چای سبز و بهار نارنج بنوشید. این چای پوست را تقویت می کند و  بیماری های پوستی مانند قارچ، خارش و همچنین زخم بستر را درمان خواهد کرد. چای سبز سبب تقویت و شادابی پوست می شود و بهار نارنج این خاصیت را چند برابر کرده.  برخی از پمادهایی که برای رفع التهاب پوستی مناسبند ترکیبی از بهار نارنج دارند. چای سبز و بهارنارنج عفونت ها را از بین می برند. از این رو، مشکلات پوستی که ناشی از عفونت بدن نمایان می شوند درمان خواهند شد. 

روزانه می توانید از این دمنوش استفاده کنید و اثر مثبت آن را ببینید. بجای مصرف داروهای شیمیایی که دارای عوارض بسیارند، دمنوش های گیاهی نه تنها هیچ عوارضی ندارند، بلکه دارای خواص متعددی هستند. 

شنبه 26 آبان 1397  10:57 AM
تشکرات از این پست
zahra_53 mohammad_43
دسترسی سریع به انجمن ها