کرکره برقی پنجره چیست و چه فایده ای دارد

 
mohii25
mohii25
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1397 
تعداد پست ها : 15

کرکره برقی پنجره چیست و چه فایده ای دارد

 
کرکره برقی پنجره ای در ساختمان ها ،ویلا ها،کارخانجات و سوله ها با هر اندازه ای مورد استفاده قرار می گیرد.کرکره برقی پنجره قابل کنترل با ریموت است و ایمنی بالایی دارد .این کرکره های برقی علاوه بر امنیت و زیبایی عامل مهمی در ذخیره انرژیی هستند.
فواید کرکره برقی:
1-ایجاد فضای آرام و خصوصی:
کرکره برقی پنجره با از بین بردن دید بیرونی پنجره فضای آرام و خصوصی در محیط ایجاد می کند
2-عایق در برابر اشعه خورشید و ذخیره کننده انرژی:
کرکره برقی پنجره مانع از ورود اشعه مضر خورشید و همچنین هدر رفتن انرژی می شود و به این ترتیب فضای داخل ساختمان در تابستان خنک و در زمستان گرم می ماند.یکی از مهم ترین ویژگی های کرکره برقی پنجره صرفه جویی در انرژی است.
3-عایق در برابر باد و باران:
کرکره برقی پنجره در برابر باد و باران وطوفان مقاوم است و به راحتی به طور دستی یا اتوماتیک بسته می شود .
4-ایجاد فضای مناسب برای خواب:
در طول روز که آلودگی صدا و نور زیاد است کرکره برقی پنجره با کاهش نور و آلودگی فضای مناسبی برای خواب ایجاد می کند.
5-کنترل کننده صدا:

کرکره برقی پنجره به میزان زیادی صدای محیط را کنترل می کند و آلودگی صدا را کاهش می دهد
6-دوام بالا:
کرکره برقی پنجره در مقایسه با دیگر کرکره ها مانند کرکره چوبی دوام بالایی دارد
7-زیبایی و تنوع بالا:
کرکره برقی پنجره تنوع زیادی دارد و می توان متناسب با ساختمان و کاربرد، رنگ و نوع آن را انتخاب کرد.
در شهرهای بزرگ و پر جمعیت که میزان آلودگی هوا و آلودگی صوتی زیاد است کرکره برقی می تواند از ورود آلودگی هوا و آلودگی صوتی جلوگیری کند.باز و بسته کردن کرکره برقی پنجره راحت و آسان است و با ریموت کنترل به راحتی می توان آن را باز و بسته کرد.می توان با توجه به نمای ساختمان رنگ و طرح مناسب کرکره برقی پنجره را انتخاب کرد و نمای ساختمان را زیبا کرد.و در فصل زمستان می توان از ورود هوای سرد به داخل ساختمان و خروج هوای گرم جلوگیری کرد و در تابستان می توان از خروج هوای خنک درون ساختمان جلوگیری کرد و به این ترتیب می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.
امروزه کرکره برقی در ساختمان ها کاربرد زیادی دارد و در ساخت انواع ساختمان ها از کرکره برقی و کرکره برقی پنجره استفاده می شود.برای پنجره های ویلا و آپارتمان و اماکنی که پنجره آن ها در دسترس است استفاده از کرکره برقی پنجره انتخاب مناسبی است و علاوه بر ایجاد امنیت به پنجره و نمای ساختمان زیبایی می بخشد.
تیغه وموتور کرکره برقی پنجره انواع مختلفی دارد و با توجه به نیاز می توان تیغه مناسب برای کرکره برقی پنجره انتخاب کرد.موتورهایی که در کرکره برقی پنجره استفاده می شود ضد آب هستند وآب و رطوبت نمی تواند به آن ها آسیبی برساند و قابل شستشو هستند.کرکره برقی پنجره با برق تک فاز بالا و پایین برده می شود اما در صورت قطع برق با دست نیز بالا و پایین برده می شود.موتور کرکره برقی پنجره کوچکتر از موتور کرکره برقی پارکینگ است .تیغه کرکره پنجره انواع مختلفی دارد و با توجه به نیاز بهترین نوع تیغه کرکره برقی پنجره استفاده می شود .برای مثال برای پنجره هایی که امنیت بسیار مهم است از تیغه رول گیتر که امنیت بسیار بالایی دارد استفاده می شود و یا از تیغه فوم دار برای مکان های پر سرو صدا استفاده می شود زیرا عایق خوبی برای صدا است و تیغه پلی کربات همه موارد امنیت و عایق بودن و ...را تامین می کند و کاربرد زیادی دارد.منبع:کرکره برقی پنجره الکترو حفاظ
سه شنبه 22 آبان 1397  03:27 ب.ظ
تشکرات از این پست
aftabm
Kerkerehbarghy
Kerkerehbarghy
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1397 
تعداد پست ها : 2

پاسخ به:کرکره برقی پنجره چیست و چه فایده ای دارد

تشکر بابت مطلب مفیدتون. به نظر بنده، هر خانه و فروشگاهی به کرکره برقی احتیاج دارد. 

چرا باید کرکره برقی نصب کنیم

اولویت اول هر مغازه داری، تامین امنیت مغازه اش است. اکثر بازاریان و مغازه دارها همواره به دنبال ارتقای سیستم امنیت فروشگاه خود هستند. آنها تلاش می کنند با استفاده از انواع روش های ممکن، امنیت مغازه خود را تضمین کنند. با نصب کرکره، دیگر هیچ اتفاق خطرناکی برای دفتر کارتان رخ نخواهد داد. اگر درب خانه و شرکت شما مجهز به کرکره باشد، احتمال ورود دزدها تا حد زیادی کاهش می یابد. 

کرکره برقی علاوه بر اینکه امنیت محل کار شما را تضمین می کند، هزینه های شما را نیز کاهش می دهد. با توجه به هزینه های سرسام آور انرژی، عایق گذاری معمولا فاکتوری است که در محافظت در برابر سرما یا گرمای خورشید، نادیده گرفته می شود. آمارها نشان می دهند که با عایق گذاری مناسب، می توان تا 20% در انرژی صرفه جویی کرد. یک کرکره برقی مناسب، وظیفه عایق گذاری محل کار شما را به عهده می گیرد. 

کرکره برقی در خانه

با نصب یک کرکره روی پنجره، سیستم گرما و سرمای خانه شما تنظیم می شود. برای مثال، اگر در یک روز داغ تابستان، پنجره تان را با کرکره برقی ببندید، می توانید حتی قبل از روشن کردن کولر، دمای محیط را ده درجه خنک تر کنید. کرکره برقی های آلومینیومی بهترین گزینه مناسب برای عایق سازی خانه هستند. با نصب این کرکره ها می توانید خانه تان را در مقابل گرما، سرما و صدا عایق سازی کنید. اگر زیاد سفر می کنید و خانه تان در مدت زمان طولانی ای خالی می شود، بهتر است حتما برای خانه خود، کرکره برقی بگیرید. پس اگر یک بار برای امنیت خانه و فروشگاه تان هزینه کنید، دیگر لازم نیست نگران دزدیده شدن اموال و اشیاء قیمتی باشید.

 

پنج شنبه 24 آبان 1397  09:34 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها