قتل یک پرسپولیسی به ضرب گلوله به خاطر کری خوانی+عکس

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 4958
محل سکونت : اصفهان

قتل یک پرسپولیسی به ضرب گلوله به خاطر کری خوانی+عکس

عجیب و تاسف آور؛ قتل یک پرسپولیسی به ضرب گلوله به خاطر کری خوانی+عکس

 

 

طرفداران استقلال و پرسپولیس

طرفداران استقلال و پرسپولیس

 بازهم کری خوانی بین هواداران پرسپولیس و استقلال حادثه وحشتناکی آفرید.

ورزش 11 - همواره کری خوانی بین طرفدارانفوتبال بر جذابیت های این رشته ورزشی افزوده و از ملزومات فوتبال در خارج از زمین به شمار می آید اما گاهی میزان این تعصب که به بی جایی آن تلقی می گردد باعث بروز حوادثی نا خوشایند می گردد که آزردگی خاطر تمامی اهالی فوتبال را همراه خود دارد.

شب گذشته پس از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا ،تعدادی از هواداران استقلال در بخش زرنه شهرستان ایوان ایلام با حضور در خیابان از اینکه تیم پرسپولیس نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند ابراز شادمانی نمودند و شروع به خوشحالی کردند. این شادمانی و کری ‌خوانی هواداران استقلال ،عکس العمل طرفداران پرسپولیس را به دنبال داشت که تداوم آن منجر به بروز یک درگیری و اتفاقی فاجعه بار شد.

در نهایت ادامه این درگیری به مرگ یکی از طرفین ختم شد یکی از هواداران  با استفاده از سلاح  یکی از جوانان همشهری خود (احتمالا پرسپولیسی) را صرفا بخاطر یک کری خوانی به قتل رساند. جواد محمدی ساکن شهر زرنه که از طرفداران پرسپولیس بوده است در جریان این حادثه به ضرب گلوله کشته شد.

 

جواد محمدی

جواد محمدی

با این اتفاق بازهم به حد تعصب و کری خوانی پی می بریم که به هیچ وجه و هیچ زمانی نباید از حالت عادی خود خارج شود و به شرایطی غیر قابل کنترل برسد. دوست داشتن و تعلق خاطر داشتن به یک تیم بسیار زیبا است اما زیبایی های خود فوتبال به مراتب بیشتر از حواشی آن است تا با پرداخته شدن به آن چنین اتفاقات تاسف باری رخ دهد.

سایت ورزش 11، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

دوشنبه 21 آبان 1397  01:18 ب.ظ
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon mehdi0014
tanhafarhad
tanhafarhad
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 625
محل سکونت : مازندران

پاسخ به:قتل یک پرسپولیسی به ضرب گلوله به خاطر کری خوانی+عکس

آخه کمی تفکر، کمی تامل!

گرفتن جان دیگری به خاطر چی؟ به چه ارزشی؟!!

دوشنبه 21 آبان 1397  05:33 ب.ظ
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها