0

رونالدينيو: خوشحالم به فلامنگو پيوستم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

رونالدينيو: خوشحالم به فلامنگو پيوستم


رونالدينيو: خوشحالم به فلامنگو پيوستم
 

رونالدينيو، خريد جديد فلامنگو با استقبال 20 هزار نفر از هواداران اين تيم روبرو شد. او ضمن معرفي به هواداران بسيار احساساتي شد و گفت خوشحالم به فلامنگو پيوستم.


 رونالدینیو در نشست خبری گفت: «راه‌های بسیاری را برای بازگشت به برزیل تصور کردم، اما هیچ کدام مانند آن چیزی نبود که امروز تجربه کردم.

 رونالدینیو گفت:بسیار خوشحالم که بازیکن فلامنگو شدم و پیراهن شماره 10 را می‌پوشم. بازیکنان بزرگی این پیراهن با این شماره را در این باشگاه به تن کرده‌اند، مانند زیکو. امیدوارم که احساسات هوادارانی که امروز این جا آمدند را با کاری انجام دهم که می‌توانم آن را به بهترین شکل انجام دهم، یعنی فوتبال.

 وی افزود: این بازگشت بسیار پراحساس است. هرگز تا این حد انگیزه نداشتم که کارم را به بهترین شکل انجام دهم، کاری که بازی فوتبال است. منتظرم که دوباره بازی کنم و نام فلامنگو را تا جایی که می‌شود بالا ببرم و با این تیم قهرمان شوم و برای این جمعیت پرشمار هوادار روبو-نگروس شادی بیاورم.»

 رونالدینیو همچنین گفت بازگشت به برزیل ارتباط به جام جهانی 2014 هم دارد: «هدف من این است که دوباره برای تیم ملی بازی کنم. برای همین به برزیل برگشتم. می‌خواهم به تیم ملی برگردم و جایم را در آن تا جام جهانی حفظ کنم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

پنج شنبه 23 دی 1389  11:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها