انواع برش برای عمل پروتز سینه 

 
royalsurgery
royalsurgery
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1397 
تعداد پست ها : 1
محل سکونت : تهران

انواع برش برای عمل پروتز سینه 


۱.برش دور هاله قهوه ای رنگ سینه
۲.برش در زیر وقسمت پایینی پستان
۳.برشاز کنار سینه ها و زیر بغل
که بیشترین ورایج ترین نوع برش ها مربوط به زیر پستان میباشد و اگر در ان ناحیه مقدور نبود میتوان از برش کناری سینه ویا زیر  بغل نیز استفاده کرد

شکل های پروتز سینه

1- متقارن سینه
 این نوع معمولا به شکا بیضی است و برای دو طرف سینه قابل استفاده میباشد.
2- قطره اشکی سینه
برای افرادی مناسب است که قیمت پایین سینه انها خالی است و با این نوع میتوانند ان را پر کنند.
3- نامتقارن سینه
برای افرادی کاربرد دارد که عمل ها یگسترده جراحی داشته اند ویا بافت های انها بر اثر عوامل مختلف از بین رفته ویا برداشته شده است وبه طور معمول برای یک طرف سینه قابل انجام است.

وزن پروتز سینه

پروتز ها در وزن های مختلف ساخته میشوند که با توجه به اندام وبافت سینه افراد میتوان پروتز مناسب ان را پیشنهاد داد تا مناسب ترین وطبیعی ترین حالت ممکن را به وجود اوردو معمولا برای پروتز های با حجم بیشتر میتوان نوع سبک ان را انتخاب نمود تا استفاده از ان فرد را دچار مشکل نکند.

مواد پروتز سینهاز عمده دلایلی که باید برای پروتز سینه به پزشک متخصص مراجعه کرد:
-توسط پروتز سینه های شما برجسته ومطلوب میگردد وباعپ افزایش اعتماد به نفس و احساس زنانگی میگردد
-حفظ تعادل و تقارن با انجام این روش
-بهبودی وتناسب اندام ظاهری در بدن را فراهم میاورد
-برای از بین بردن ناهنجاری های حاصل لز سرطان سینه نیز مناسب میباشد.
-وقتی که یکی از پستان ها بافت ان تخلیه میشود باعث ایجاد ناهمواری و مشکلاتی برای ستون فقرات هم ایجاد کرده  درد گردن وپشت کمر را  نیز شامل میشود که میتوان با پروتز از میزان ان به طور قطعی کاست.

درباره پروتز سینه بیشتر بدانید

نام دیگر این روش جراحی Augmentation Mammoplasty یا همان بازسازی سینه از طریق افزایش حجم آن می باشد و در این جراحی سینه از پروتز سینه جهت ایجاد یک سینه بزرگ تر و پرتر و یا جای گزینی حجمی از سینه که در حین حاملگی یا کاهش وزن از بین رفته استفاده می گردد . از پروتز جهت بازسازی سینه که در حین سرطان و یا ضربه از بین رفته هم استفاده می گردد .
جالب است بدانید آنجلینا جولی این زن زیبای آمریکایی برای جلوگیری از ابتلا به سرطان اقدام به عملی جسورانه کرد و سینه های خود را که سمبل زنانگی اوست خارج کرده و اقدام به عمل پروتز سینه کرد. به گفته پزشک او خانم کریستی فانک این اقدام آنجلینا جولی منجر به ارتقا افکار عمومی در مورد سرطان سینه شد. آنجلینا جولی به صورت مادرزادی با یک ژن مولد سرطان به نام "BRCA۱" متولد شده است. که خطر ابتلا به سرطان سینه را تا ۹۰ ٪ افزایش می دهد. از آنجاییکه مادر، خاله و مادربزرگ آنجلینا جولی نیز در اثر ابتلا به سرطان رحم وسینه در گذشته اند او تصمیم گرفت با خارج کردن بافت سینه هایش خطر ابتلا به سرطان را در خود کاهش دهد.

تزریق چربی

یک شنبه 18 شهریور 1397  11:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها