سپاه تکذیب کرد/آیت الله مکارم محکوم کرد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 4897
محل سکونت : اصفهان

سپاه تکذیب کرد/آیت الله مکارم محکوم کرد

ضمن محکوم کردن حواشی تجمع اعتراضی قم

سپاه هرگونه دخالت در برگزاری تجمع طلاب و روحانیون را تکذیب کرد

خبرگزاری فارس: سپاه هرگونه دخالت در برگزاری تجمع طلاب و روحانیون را تکذیب کرد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت شدید برخی شعارها و دست نوشته ها در تجمع اخیر طلاب و روحانیون در مدرسه فیضیه قم، هرگونه دخالت این نهاد درفرایند برگزاری مراسم را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت شدید برخی شعارها و دست نوشته‌ها در تجمع اخیر طلاب و روحانیون در مدرسه فیضیه قم، هرگونه دخالت این نهاد درفرایند برگزاری مراسم را تکذیب کرد.

در این بیانیه با اشاره به انتساب برخی حواشی  تجمع پنج شنبه ۲۵ مرداد ماه ۹۷ طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه در مدرسه فیضیه قم به سپاه، تصریح شده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با محکومیت شدید برخی شعارها، دست نوشته‌ها و پلاکاردهای تجمع اعتراضی روحانیون و طلاب در قم ، هرگونه دخالت این نهاد درفراخوان ، دعوت سخنران و برگزاری این مراسم که بر اساس قرائن و شواهد موجود به صورت خودجوش برپا شده است را تکذیب و اعلام می‌دارد "سپاه هیچگونه برنامه‌ای برای حضور کارکنان خود در این مراسم نداشته است".

 این بیانیه افزوده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانگونه که در بیان فرماندهان و مسئولان ارشد و نیز مواضع رسمی خود اعلام داشته است،  با نصب العین قرار دادن منویات و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی وفرماندهی کل قوا امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) ، حمایت ، همکاری و کمک به دولت محترم برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را فریضه ای غفلت ناپذیر  دانسته و همه امکانات و ظرفیت‌های خود را در این مسیر مبارک بسیج کرده است.

این بیانیه در پایان با تکریم جایگاه والای مرجعیت و تاکید بر اهمیت و ضرورت حفظ حرمت و احترام مراجع عظام ‌تقلید، حفظ وحدت و یکپارچگی ملی را عامل سربلندی ایران اسلامی برای عبور از شرایط خطیر کنونی قلمداد و خاطرنشان کرده است: پاسداران انقلاب اسلامی و آحاد ملت شریف، مومن و انقلابی ایران بر اساس باورهای دینی و معرفتی و آموزه های تاریخی خود هرگز اجازه نخواهند داد عده ای  با خروج از موازین شرعی و اخلاقی  و بازی کردن در زمین معاندین نظام اسلامی ، اسباب نگرانی و آزردگی خاطر شریف مراجع عظام تقلید و حوزه‌های علمیه را فراهم سازند.

در ادامه کلیک کنید

آیت الله مکارم محکوم کرد 

سه شنبه 30 مرداد 1397  09:49 ق.ظ
تشکرات از این پست
rezajafarizadeh borkhar fatemeh_75 mansoor67 ravabet_rasekhoon
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 1859
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:سپاه تکذیب کرد/آیت الله مکارم محکوم کرد

روز همکارو همت نــی به دشمن اعتبار

اهل ایران فکر ایرانی کند در هــر دیار

دست دردست هم وحلال مشکل زین دیار

دشمنان را  خــوار بایــد با تلاش و ابتکار

فی البداهه: منصور مقدم 30/5/1397

سه شنبه 30 مرداد 1397  12:12 ب.ظ
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon hashem8590
khaliln
khaliln
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 324
محل سکونت : آذربایجان شرقی

پاسخ به:سپاه تکذیب کرد/آیت الله مکارم محکوم کرد

بنام خدا

خداوند تعالی به رهبر انقلاب طول عمر وبه سپاه پاسداران عزت و پایداری وبه مردم دلیر ایران صبر و بردباری وبه دشمنان ذلالت عنایت فرماید.

سه شنبه 30 مرداد 1397  12:18 ب.ظ
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها