مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 4958
محل سکونت : اصفهان

مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد

مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد

مشاور رئیس دولت اصلاحات می‌گوید رئیس‌جمهور ساعت ده صبح سرکار می‌رود. عبداله ناصری گفت روحانی هم مثل خاتمی، آدم اقتصادی نیست.
مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد


 ناصری در مصاحبه با خبرگزاری مهر اینگونه عنوان کرد که حسن روحانی ساعت ده صبح در محل کارش آماده می‌شود. وی در پاسخ به این سوال خبرنگار که پرسید: «از کجا این مسئله را شنیدید؟» گفت: «نیازی به شنیدن ندارد. وقتی می‌بینم نه یک روز، نه دو روز بلکه روزهای متعدد، اسکورت آقای روحانی، چه ساعتی دم درب خانه ایشان حضور پیدا می‌کند تا ایشان را به نهاد ریاست‌جمهوری ببرد، دیگر شنیدن نمی‌خواهد!»

مشاور خاتمی خبر داد که در اوایل شکل‌گیری دولت اعتدال حتی قبل از تاریکی هوا به منزل بازمی‌گشته است: «آقای روحانی قبل از اینکه به پاستور برود، در نیاوران و در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام بود. بازه زمانی دو ماهه، قبل از استقرار رسمی دولت، برای فرد انتخاب شده بسیار مهم است که باید وقت بگذارد و کار کند. اصل سازه دولت در همان دو ماه گذاشته می‌شود. آقای روحانی در این دو ماه (از زمان انتخاب شدن در خرداد 92 تا استقرار رسمی دولت در مرداد 92) اکثر روزها وقتی هوا روشن بود، به خانه بازمی‌گشت.»

وی با بیان اینکه نمی‌داند چرا روحانی در تغییر تیم اقتصادی دولت اهمال می‌کند عنوان داشت: «پس از اجماع عمومی که میان اقتصاددانان و جامعه‌شناسان اصلاح‌طلب و اصولگرا مبنی بر ایجاد تغییر در تیم اقتصادی دولت حاصل شده، سکوت، انفعال و بی‌تحرکی آقای روحانی و اینکه چرا دست به کار نمی‌شود، برای من سوال ایجاد کرده است: این مشکلی است که آقای روحانی و اتاق فکرش دارد.»

ناصری ادامه داد: «رفتار آقای روحانی متاسفانه این تلقی را میان گروه‌های نخبه و مرجع ایجاد کرده که البته صحیح نیست اما واقعیت دارد؛ آن هم اینکه روحانی کار را به امان خدا رها کرده است. روحانی پوزیشنی که در دوره اول (دولت یازدهم) داشت را الان ندارد.»

وی از سرخوردگی جامعه از رای دادن به روحانی ابراز نگرانی کرده و در قسمتی از گفت‌وگوی خود اظهار داشت: «فاصله آقای روحانی با گفتمان و وعده‌های انتخاباتی‌اش در سال 96، تقریبا بیشتر از انتخابات سال 92 بود. این روند عملکرد، انتظار، ناامیدی و یاسی را نسبت به دولت ایجاد کرد. انتظار من به عنوان کسی که در جبهه آقای روحانی فعالیت کردم، این بود که آقای روحانی با توجه به رای معناداری که در دولت دومش به دست آورد، بسیار جدی‌تر وارد عرصه می‌شد.»

مشاور رئیس دولت اصلاحات اقتصاد ندانستن خاتمی و روحانی را هم عیان کرد و گفت: «آقای روحانی هم مانند آقای خاتمی اقتصاددان نیست ... آقای روحانی هم آدم اقتصادی نیست و آمار و ارقام ندارد.»

وی از گره زدن برجام به دولت و مانور دادن روی این دستاورد بی‌ثمر هم انتقاد کرد و گفت: «این اشتباه دولت و آقای روحانی بود که برجام را به دولت گره زد ... این را قبول دارم که آقای روحانی و تیمش تمام حیات و ممات دولت را منوط به برجام می‌دانستند اما اصلاح‌طلبان قائل به این مسئله نبودند؛ می‌گفتند حیات و ممات کشور در گروی امضای برجام است اما دولت و شرایط مدیریت اقتصادی و سیاسی، نباید تماماً به برجام گره بخورد.»

منبع: کیهان

شنبه 20 مرداد 1397  09:47 ق.ظ
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon majnon313 zahra_53 fatemeh_75 borkhar
majnon313
majnon313
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 264
محل سکونت : قم

پاسخ به:مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد

خداوند مارا عاقبت بخیر کند،ایا شورای نگهبان حق داشته چنین فردی را حداقل در مرحله دوم ریاست جمهوری تایید صلاحیت کند در حالی که خیلی ها را رد صلاحیت کرد؟

شنبه 20 مرداد 1397  09:59 ق.ظ
تشکرات از این پست
zahra_53 ravabet_rasekhoon borkhar aliada
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 5770
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد

اصلا نکنه تو این مملکت رشته ای بنام اقتصاد وجود نداره..پس این دانشگاه ها و این همه اقتصاد دان ها از کجا اومدن ....یعنی اینقدر مردم را بی سواد میدانیم....

اشتباه این مملکت این است که باند بازی پدر این مملکت را درآورده.....اگر احمدی نژاد از تیم اقتصادی و دلسوزان دولت خاتمی استفاده میکرد...اگر جناب روحانی از تیم اقتصادی احمدی نژاد استفاده میکرد...اگر دعوا بر سر نشتن جا نبود...اگر خرد کردن دندان های همدیگر را نشانه نمیگرفتیم...اگر  از دین و شعار و دروغ و حیله و کلک و عوامفریبی و رای مردم فقیر و بیچاره سلاح و اسلحه ای جهت برنده شدن در انتخابات برای نابودی طرف مقابل استفاده نمیکردیم...امروز همه بر سر یک سفره نشسته بودیم ..اما متاسفانه سفره پهن شده که متعلق به مردم و مسئولین بود..امروز عده ای از نامسولان به یغما برده اند..و این مردم بیچاره هنوز چشم انتظار نشسته اند.(بزک نمیر بهار میاد)

شنبه 20 مرداد 1397  10:12 ق.ظ
تشکرات از این پست
borkhar
borkhar
borkhar
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 17801
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد

ایشون که همون اول مشخص بود...هر چی داشتند و بود ماله معاون اولشون بود.....laughfrown

بنده خداها نه که تا سحر سر کارن برای ملت خب روز بایدم ساعت 10 حاضر بشن....همیشه باید نیمه ی پر لیوان رو دید....cheeky

خدایا دلم به سان قبله نماست...وقتی عقربه اش به سمت "تو"می ایستد آرام می شود

"ان الله مع الصابرین ...همانا خداوند با صابرین است"

شنبه 20 مرداد 1397  11:17 ق.ظ
تشکرات از این پست
a433b6090c
asdfg_zxcvb11
asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1394 
تعداد پست ها : 1946
محل سکونت : کرمان

پاسخ به:مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد

باسلام،

علت رفتن ایشان در ساعت 10 به بعد به سرکار آن است که نرخ ارز و سکه ه صورت رسمی از این ساعت به بعد اعلام می شود پس دیگر چه نیازی است که ایشان زودتر به سر کار بروند. ایشان که نباید برای حضورشان در محل کاخ ریاست جمهوری انگشت و حاضری بزنند چون در هر صورت حقوقشان تمام و کمال سر موعد در حسابشان خواهد بود نه مثل برخی ها از جمله نزدیکان و آشنایان خودمان حقوق به دلایل واهی عقب می افتد و یا ناقص پرداخت شود.

شنبه 20 مرداد 1397  07:32 ب.ظ
تشکرات از این پست
iustminers
iustminers
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 267
محل سکونت : لرستان

پاسخ به:مشاور خاتمی از اشتباه روحانی پرده‌برداری کرد

وزیر کشور دولت به اصطلاح راستگویان که گفت اینطور نیست!!

خداییش دروغ برای چی؟!

یادش ندادن دروغگو دشمن خداست، بماند بسیاران دروغهای دیگر ..

 

و اما اینکه ساعت ۱۰ میره سرکار، خدا روشکر زودتر نمیره

ساعت ۱۰ میره وضع اقتصادی فاجعه آمیزی برا کشور ایجاد شده، زودتر میرفت واویلا بود که

 

.

یادمه تقویم ۹۷ رو تازه تو سایت زده بودن،زیرش نوشتم سالهای قبل دولت از رفع فقر به این شدت نگفته بود که وضع اسف بار بود، خدا به دادمون برسه تو این سال که رسما اعلام حذف فقر (در عمل حذف فقرا) کرده

 

ک مدیران این سایت در حمایت از شعار مزبور مثل مرد اجازه پخش نظر رو ندادن

حالا ببینن واقعیت رو

ساعت ۷ صبح سرکار رفتنش هم اینطوره!!؟

یک شنبه 21 مرداد 1397  06:35 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها