چاپ پاکت نامه

 
sarabmn
sarabmn
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1397 
تعداد پست ها : 45

چاپ پاکت نامه

 

انواع پاکت نامه
مسلما همه ی ما، پاکت نامه*های مختلفی را در دور و اطراف خود دیده ایم. پاکت نامه به بسته ای برای ارسال نامه و یا کارت به مقصد گفته می شود که در انواع مختلفی طراحی و چاپ می شود. به عنوان مثال نوعی از پاکت نامه وجود دارد که برای هدیه به کار می رود. سایز این پاکت نامه به شکل مستطیلی و فانتزی بوده و نوع جنسی که برای چاپ آن
چاپخانه به کار می رود یا به صورت گلاسه است یا برجسته که با طراحی خاصی به بازار عرضه می شود و در بین سایر مردم رایج است. در واقع اساس ابعاد پاکت نامه A4 بوده است که دو تا می خورد تا نامه و قرارداد داخل آن جای گیرد. به این پاکت نامه*، ملخی گفته می شود. همچنین گرم کاغذی که برای چاپ پاکت ملخی مورد استفاده قرار می گیرد، بستگی به سلیقه و بودجه شرکت و یا سازمان مورد نظر دارد و می تواند در گرم پایین هم چاپ باشد، منتها نکته ای که وجود دارد نیاز آن شرکت است، به عنوان مثال اگر سازمان برای ارسال یک نوع مرسولات خاص از پاکت نامه استفاده می کند بهتر است که از یک نوع جنس خوب و مناسب انتخاب شود تا شکیل و محکم بایستد و کاربرد داشته باشد. پاکت نامه*های دیگر که می تواند A4 وA5 باشد نیز با توجه به اندازه سربرگ های شرکت و یا سازمان می تواند انتخاب شود.
این پاکت ها غالبا برای ارسال مرسولات و نامه هایی است که نباید تا خورده شوند. از این رو بهتر است گرم کاغذی که برای آنها استفاده می شود بالای 100 گرم در نظر گرفته شود تا خوب و شکیل باشد.
چاپ پاکت نامه
انتخاب جنس و نوع پاکت نامه بسیار مهم است که می توانید با در نظر گرفتن نوع استفاده*ای که خواهید داشت انتخاب کنید.
طراحی پاکت نامه
طراحی پاکت نامه نقش مهمی برای شما خواهد داشت، چرا که این پاکت قرار است برای ارسال نامه های مهم شما به دیگر شرکت *ها مورد استفاده قرار گیرد از این رو باید یک طراحی منحصر به فرد برای آن درنظر گرفت تا بتواند تفاوت و سبک کار شما را به رقبا نشان دهد.منبع:
چاپخانه نقش هنر
چهارشنبه 10 مرداد 1397  1:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها