تاریخ مصرف این قبیل اظهارات و حرف درمانی هاگذشته!

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 5770
محل سکونت : اصفهان

تاریخ مصرف این قبیل اظهارات و حرف درمانی هاگذشته!

یک نقد ساده به اظهارات نامفهوم معاون اول رییس جمهور

باز هم افاضات کلیشه ای؛ این بار از سوی جهانگیری: جای نگرانی درباره وضعیت معشیتی و تامین مایحتاج مردم نیست/ آقای جهانگیری! این دلار، آن سکه و قیمت های سر به فلک کشیده، جای نگرانی ندارد؟!/ مردم می بینند که «مایحتاج مورد نیاز» تامین است، اما با کدام پول این اجناس را خریداری کنند؟! / از بی خیالی شما نگرانیم!

افاضات امروز معاون اول رییس جمهور، البته قبلتر نیز از زبان دیگر مقامات اقتصادی دولت از جمله نهاوندیان و نوبخت شنیده شده بود. یک اظهارنظر کلی و تاکید بر «عدم نگرانی مردم درباره وضعیت معیشتی» ! عجیب است این جملات شگفت انگیز از زبان جهانگیری که خود از منتقدان وضعیت مشابه در دوران احمدی نژاد بود. او حالا همان جملات را با همان ادبیات تکرار می کند! اما آقای جهانگیری! حقیقتاً این دلار و آن سکه و و قیمت های سر به فلک کشیده، جای نگرانی ندارد؟! یک جمله مبهم دیگر نیز شنیده می شود؛ «جای نگرانی درباره تامین مایحتاج مردم نیست»! مردم چشم دارند و می بینند که «مایحتاج مورد نیاز» تامین است، الحمدلله به وفور نیز هست، اما با کدام پول این اجناس سر به فلک کشیده را خریداری کنند؟! تاریخ مصرف این قبیل اظهارات و حرف درمانی ها (!) سالهاست که گذشته است! حقیقتاً به خاطر این بی خیالی شما نگرانیم!
 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

باز هم افاضات کلیشه ای/ جهانگیری: جای نگرانی درباره وضعیت معشیتی و تامین مایحتاج مردم نیست/ آقای جهانگیری! این دلار، آن سکه و قیمت های سر به فلک کشیده، جای نگرانی ندارد؟!/ مردم می بینند که «مایحتاج مورد نیاز» تامین است، اما با کدام پول این اجناس را خریداری کنند؟! / از بی خیالی شما نگرانیم!

ساعاتی پیش، تیم اقتصادی دولت با حضور در جلسه غیرعلنی مجلس، توضیحاتی به نمایندگان ارائه داد که برخی نمایندگان، اظهارات اسحاق جهانگیری را در این جلسه منتشر کرده اند.

به گزارش سرویس اقتصادی «انتخاب» ؛ جهانگیری ر این جلسفه، همان اهظاراتی را به زبان آورد که طی روزهای گذشته توسط برخی دیگر از اعضای تیم اقتصادی دولت، من جمله نوبخت و نهاوندیان شنیده شده بود.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به حضور تیم اقتصادی دولت در جلسه غیرعلنی برای بررسی گرانی‌های اخیر، گفت: در این جلسه آقای جهانگیری گزارش بسیار مبسوطی در مورد اقدامات انجام شده برای مقابله با گرانی‌ها ارائه و تاکید کرد که جای نگرانی درباره مسائل اقتصادی و وضعیت معشیتی مردم نیست، راهکارهایی برای تامین مایحتاج مورد نیاز مردم در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در این جلسه آقای جهانگیری به عنوان فرمانده اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی گزارش بسیار مبسوط و خوبی درباره اقدامات انجام شده علیه ایادی استکبار در موضوع اقتصادی ارائه و اعلام کرد کارگروهی از قوای سه‌گانه برای مبارزه جدی‌تر با مسائل و مشکلات پیش‌رو تشکیل شده است، مشکلاتی که دشمنان قسم خورده ما در بعد از برجام برای ما رقم زدند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: بر اساس توضیحات داده شده در این کارگروه، راهکارهای اساسی اندیشیده شده تا بتوان مایحتاج مورد نیاز مردم را تامین کرد، همچنین مواد اولیه به کارخانجات و بخش صنعت داده شده و واردات در این موارد بدون محدودیت صورت گیرد، لذا جای نگرانی برای مسائل اقتصادی مردم و وضعیت معیشت آنها وجود ندارد.

حسن‌پور در مورد موضوع گرانی‌های اخیر، گفت: قرار شد دولت طی هفته‌های آینده تصمیم‌گیری‌ها و نظارت های خود را اعلام کرده و کنترلش را بر وضعیت بازار بیشتر کند، همچنین این توضیح داده شد که کالاهای ضروری با دلار ۴۲۰۰ تومان وارد شده به همین دلیل باید در زمان فروش نیز نرخ های مصوب اعلامی را اعمال کند.

وی در پایان در مورد موضوع افزایش قیمت ارز نیز گفت: در این باره نیز دولت‌ در هفته‌های آینده سیاست‌های کلی خود را اعلام می‌کند.

مهرداد بائوج لاهوتی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی نیز درباره راهکارهای جهانگیری برای ایجاد ثبات در بازار سکه و ارز عنوان کرد: ایشان اشاره‌ای به راهکار نداشتند اما قبول داشتند که این نقدینگی باید به خوبی هدایت شود.

از بی خیالی شما نگرانیم!

افاضات امروز معاون اول رییس جمهور، البته قبلتر نیز از زبان دیگر مقامات اقتصادی دولت از جمله نهاوندیان و نوبخت شنیده شده بود. یک اظهارنظر کلی و تاکید بر «عدم نگرانی مردم درباره وضعیت معیشتی» ! عجیب است این جملات شگفت انگیز از زبان جهانگیری که خود از منتقدان وضعیت مشابه در دوران احمدی نژاد بود. او حالا همان جملات را با همان ادبیات تکرار می کند! اما آقای جهانگیری! این دلار و آن سکه و قیمت های سر به فلک کشیده، جای نگرانی ندارد؟!

یک جمله مبهم دیگر نیز شنیده می شود؛ «جای نگرانی درباره تامین مایحتاج مردم نیست»! مردم چشم دارند و می بینند که «مایحتاج مورد نیاز» تامین است، الحمدلله به وفور نیز هست، اما با کدام پول این اجناس سر به فلک کشیده را خریداری کنند؟! تاریخ مصرف این قبیل اظهارات و حرف درمانی ها (!) سالهاست که گذشته است!

حقیقتاً به خاطر این بی خیالی شما حیرانیم و هم نگران!

یک شنبه 3 تیر 1397  02:52 ب.ظ
تشکرات از این پست
zahra_53 rezajafarizadeh mohammad_43 hermes65 iustminers shakar14
asdfg_zxcvb11
asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آذر 1394 
تعداد پست ها : 1946
محل سکونت : کرمان

پاسخ به: تاریخ مصرف این قبیل اظهارات و حرف درمانی هاگذشته!

باسلام،

ضمن همدردی با تمام کسانی که اظهار نگرانی از وضعیت فعلی می کنند، باید عرض کرد که احساس نگرانی خالی هیچ دردی را دوا نمی کند بلکه باید از خودمان هم شروع کنیم و خودمان هم از به اصطلاح آب گل آلود حاضر ماهی نگیریم.

یک شنبه 3 تیر 1397  07:35 ب.ظ
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
iustminers
iustminers
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 267
محل سکونت : لرستان

پاسخ به: تاریخ مصرف این قبیل اظهارات و حرف درمانی هاگذشته!

تعریف مردم اژ نظر ایشان: برادر دزد خودشان، برادر اختلاس گز رئیسشان، دوست ذخیره نظامشان، دختر وزیرشان و امثال این دزدان بیت المال است

 

البته لیاقت و عرضه اینها در حد حل مشکلات مردم نیست، به نظر بنده از بی خیالی گذشته

همسویی با دشمنان کشور در اظهارات رفقایشان هم دیده میشود، (مثال کوچکش نامه ۱۰۰ احمق سیاسی جهت مذاکره با آمریکا)

دوشنبه 4 تیر 1397  05:09 ق.ظ
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon mansoor67
razdarealifateme15
razdarealifateme15
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1393 
تعداد پست ها : 844

پاسخ به: تاریخ مصرف این قبیل اظهارات و حرف درمانی هاگذشته!

دوستان یک حرفی می خواستم بزنم بعضی کارها هم دست خودمان است مثلا نانواها می گوییم چرا نان بد درست می کنی میگوید ارد خوب به همان نمی دهند وخوب نیست  ازاد پز هم که شدند گفتیم حالا نان بهتر میشود ولی کیفیت نان تغییری نکرد  نانوا به خود زحمتی نمدهد که خمیر یک ساعت قبل پخت اماده کند مثل نانواهای قدیم که بنده های  خدا  ان حجم ارد را بادست ورز میدادند واستراحتش میدادند وچه نانی میشد ولی الان تا خمیر تمام میشود سریع ارد را در دستگاه میریزد وخمیر کرده ونان بی کیفیت دست مردم میدهد  ویا یک وقتهایی بعضی افراد سر کار می ایند که ریشه به تیشه مردم میزنند  وخواسته ناخواسته اب در اسیاب دشمن میریزند مثلا در یک برنامه پزشک طب سنتی میگفتند به اسم انفلولانزای مرغی نسل مرغ وخروس ایرانی را از بین می برند واتششان میزنند ویا نسل گاو ایرانی در حال انقراض است در روستا ی خود ما که می رویم به جای صدای مرغ وخروس وحیوانات صدای موتور وماشین به گوش میرسد و باوجود جا برای پرورش مرغ وخروس حتی تخم مرغ ونان خود را اماده می خرند ومصرف کننده شده اند یکی از راههای سلطه دشمن بر کشور دست بردن در غذا وتغذیه مردمان ان کشور است ممکن است بگویید به موضوع چه ربطی داشت ولی یک درد دل بود  برویم کار وتلاش ووفاداری به تعهد انجام درست کار را از ژاپنیها یاد بگیریم 

دوشنبه 4 تیر 1397  07:34 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها