طراحی سایت با وردپرس بدون یک ریال هزینه!

 
rezakhan222
rezakhan222
کاربر جدید
تاریخ عضویت : خرداد 1397 
تعداد پست ها : 4

طراحی سایت با وردپرس بدون یک ریال هزینه!

ساخت سایت با وردپرس بسیار آسان است. وردپرس بهترین انتخاب برای طراحی هر نوع سایتی است. کسانی که نمیخواهند یا نمیتوانند برای طراحی سایت هزینه کنند با استفاده از وردپرس میتوانند صاحب یک سایت حرفه ای با تمام ویژگیها و امکانات دلخواه خود شوند. یادگیری و استفاده از سیستم سایت ساز وردپرس بسیار ساده است و علاوه براین نیاز به هیچ پیش زمینه یا دانستۀ قبلی ندارد.بسیاری از اشخاص فکر میکنند برای داشتن یک وبسایت جامع و ایمن باید با برنامه نویسی آنرا بسازند. اما چنین تفکری فقط باعث اتلاف هزینۀ شما میشود و امروز دیگر نیازی به اینکار نیست.

شما با استفاده از پلاگین های وردپرس هر امکان دلخواهی را میتوانید به سایت خود اضافه کنید. علاوه براین بیش از ۹۰% از افزونه های وردپرس رایگان هستند. شما با استفاده از پوسته های وردپرس میتوانید ظاهر وبسایت خودرا بنحو دلخواهتان تغییردهید. قالبها و پوسته های بسیار زیبایی برای وردپرس طراحی شده که بسیاری از آنها رایگان هستند و یا با هزینۀ بسیار اندک قابل تهیه می باشند.

آنچه از تمام اینها اهمیت بیشتری دارد این هست که پشتیبانی بسیار خوبی از این سیستم سایت ساز میشود. بسیاری از سایتها و انجمن های فارسی وجود دارند که سئوالات کاربران وردپرسی را جواب داده اند. محال است که شما سئوالی درمورد وردپرس داشته باشید و جواب آنرا با یک جستجوی ساده در اینترنت نتوانید پیدا کنید.

دوشنبه 21 خرداد 1397  2:19 PM
تشکرات از این پست
rezakhan222
rezakhan222
کاربر جدید
تاریخ عضویت : خرداد 1397 
تعداد پست ها : 4
سه شنبه 2 مرداد 1397  5:30 PM
تشکرات از این پست
rezakhan222
rezakhan222
کاربر جدید
تاریخ عضویت : خرداد 1397 
تعداد پست ها : 4

تبلیغ نویسی حرفه ای

واقعیت این هست که:
مشتریان محصولات عالی را نمیخرند! مشتریان تبلیغ نویسی عالی را میخرند!
یکی از اصول تبلیغ نویسی: مهم نیست محصول شما چه کیفیتی دارد! مهم این است که محصول شما چه سودی برای مشتری دارد و چه تغییری در زندگی او ایجاد میکند.
پس فقط تبلیغ نویسی میتواند مشکل پایین بودن فروش را برای شما حل کند
مهمترین هدفی که علم تبلیغ نویسی دنبال میکند برداشتن موانع ذهنی هست که مانع خرید کردن میشوند. اینکار باعث میشود تا آنان سریعتر بتوانند تصمیم بگیرند و از شما خرید کنند. متاسفانه بسیاری از مدیران وب فکر میکنند تبلیغ نویسی درمورد محصول است اما درواقع تبلیغ نویسی درمورد مشتری است.

سه شنبه 2 مرداد 1397  5:32 PM
تشکرات از این پست
shnaderi
shnaderi
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1398 
تعداد پست ها : 2
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:طراحی سایت با وردپرس بدون یک ریال هزینه!

کلا این یه باور غلطه که بین یه تعداد زیادی از مردم جا افتاده .. بدون شک هیچ کاری رو نمیشه بدون داشتن دانشش انجام داد .. به نظر من با اینکه وردپرس در ابتدا خیلی ساده به نظر میرسه اما شما برای داشتن یه وب سایت با کیفیت وردپرسی هم باید کدنویسی بلد باشین هم مهارت زیادی توی وردپرس داشته باشین .. به نظر من متخصص شدن توی وردپرس برای راه اندازی یه سایت استاندارد حداقل 6 ماه زمان لازم داره

یک شنبه 3 شهریور 1398  10:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها