خسارت سنگین سیل در استانی که مدیر «بحران» ندارد

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 34779
محل سکونت : اصفهان

خسارت سنگین سیل در استانی که مدیر «بحران» ندارد

 

در حالی که مدت‌ها است مدیرکل بحران استانداری خراسان شمالی بازنشسته شده و فردی به جای او معرفی نشده است، سیل خسارات زیادی را به روستا‌های استان وارد کرد.
 
وقوع سیل و روان‌آب به همراه طغیان رودخانه‌های فصلی خسارات سنگینی را به روستا‌ها و تاسیسات مناطق مختلف شهری و روستایی در استان خراسان وارد ساخت.

این در حالی است که پس از کناره‌گیری حسین عظیمی از مدیرکلی بحران استانداری خراسان شمالی، هنوز شخصی به این سمت معرفی نشده و مشخص نیست وظیفه هماهنگی نهاد‌های خدمات‌رسان در ایام بحرانی بر عهده کیست؟

بنابر گزارش‌ها بیشترین خسارات سیل در روستا‌های شهرستان شیروان بوده است. فرماندار شیروان از خسارت سنگین به روستا‌های این شهر بر اثر وقوع سیلاب خبر داد.

رئیس اداره آبفای روستایی شهرستان شیروان نیز با بیان اینکه سیل روز گذشته خساراتی به تاسیسات آب شرب روستایی بخش قوشخانه وارد کرد گفت: انسداد یک حلقه چاه آب شرب در روستای حصار قوشخانه، تخریب یک کیلومتر خط انتقال با لوله سایز ۹۰ در روستای قلهک و تخریب یک بابا چشمه روستای شناقی سفلی از جمله خسارت وارد شده سیل دیروز در بخش قوشخانه بوده است.

حسین جوان افزود: تخریب ۴۰۰ مترخط انتقال لوله سایز ۶۳ روستای ینگه قلعه سفلی تخریب یک باب چشمه و ۲۰۰ متر خط انتقال روستای کاکلی، تخریب چشمه روستا‌های برزلان، بیگان، تخریب یک رشته قنات روستای کلاته جعفری و تخریب دیوار ساحلی ۵۰ متر پالکانلوی سفلی از دیگر خسارات وارد شده بوده است.

در ادامه تصاویری از سیل روز گذشته در شیروان را می‌بینید.
 
 
قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397  10:57 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها