0

کیس Panzer G توسط کمپانی COUGAR عرضه شد؛ مستحکم و زیبا

 
Tachberdee
Tachberdee
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 4133
محل سکونت : گلستان

کیس Panzer G توسط کمپانی COUGAR عرضه شد؛ مستحکم و زیبا

ساعاتی پیش کمپانی آلمانی COUGAR کیس جدیدی را در مدل Panzer G معرفی و عرضه کرده است. این کیس دارای طراحی Mid-Tower است که همراه آن از استحکام بالای بدنه، شاسی زیبا ، پوشش شیشه‌ای در چهار قسمت و امکان نصب چندین درایو ذخیره ساز برخوردار است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

کیس Panzer G توسط کمپانی COUGAR عرضه شد؛ مستحکم و زیبا

کیس Panzer G از طراحی Mid-Tower برخوردار است و جنس بدنه آن به گفته شرکت سازنده از قطعات فلزی بکار رفته در وسایل نقلیه نظامی است که بیانگر استحکام بالای بدنه این کیس است. در کنار استحکام، این کیس از 4 بخش با پوشش شیشه‌ای نبستا تیره رنگ در قسمت درب‌های کناری، پنل جلو و سقف برخوردار است. همچنین این کیس برای تهویه هوای خوب و نورپردازی خود از فن‌های Vortex LED نیز برخوردار است. سه فن در مدل ذکر شده نیز به صورت از پیش نصب شده در این کیس قرار دارد.

در دیگر مشخصات این کیس می‌توان به حضور 7 اسلات توسعه برای نصب کارت گرافیک اشاره داشت که در کنار این مشخصه، می‌توان کارت گرافیک‌هایی حداکثر با طول 420 میلی‌متر را در این کیس نصب کرد. در قسمت ذخیره سازی، این کیس از امکان نصب چهار SSD در اندازه 2.5 اینچ و دو محفظه دیگر برای نصب هارد دیسک‌های 3.5 اینچی برخوردار است؛ البته اگر بخواهید بیش از این درایوهای SSD نصب کنید می‌توان از دو محفظه HDD نام برده استفاده کرد.

کیس Panzer G از سوی کمپانی COUGAR در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا با قیمت 119.9 دلار در دسترس و قابل تهیه است عرضه گسترده آن از هفته جاری آغاز شده است.

شنبه 12 اسفند 1396  2:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها