10 بازی برتر اندروید سال 2017 کدامند؟

 
digitnest
digitnest
کاربر جدید
تاریخ عضویت : بهمن 1396 
تعداد پست ها : 3
محل سکونت : ایران

10 بازی برتر اندروید سال 2017 کدامند؟

10 بازی برتر اندروید سال 2017 کدامند؟ ملاک انتخاب بهترین بازی های اندروید چیست؟ بهترین بازی رایگان مد نظر است یا بازی‌های پولی؟ آیا پرطرفدارترین بازی های اندروید، بهترین هم هستند؟ به طور کلی برای معرفی بهترین بازی های موبایل چه مواردی را باید در نظر داشت؟ بازی‌های اندروید ایرانی کجای لیست بهترین بازی‌ های اندروید‌ قرار می‌گیرند؟

همانطور که در مورد 10 اپلیکیشن‌ برتر اندروید نیز اشاره شد، از آنجا که روزبه‌روز اپلیکیشن ها و بازی های اندروید نسبت به گذشته بهتر و بیشتر می‌شوند، پاسخ به سوالاتی مانند اینها و انتخاب بازی برتر اندروید دشوارتر می شود. تعیین و معرفی بهترین بازی‌ های رایگان موبایل خود نیازمند کار و زمان زیادی ‌است. در واقع یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بهترین بازی های موبایل مراجعه به سایت‌های تخصصی و مرجع همچون IGN است.

بهترین بازی‌های پولی اندروید، بهترین بازی‌های ایرانی، بهترین بازی های ژانرهای مختلف و سایر بهترین‌ها هریک نیازمند بررسی و ارائه در نوشتار جداگانه‌ای است که در دیجیت نست حضور شما مخاطبین گرامی ارائه خواهد شد.

طراحی و تولید بازی‌های ویدئویی، به ویژه بازی‌های موبایل، تبدیل به صنعتی بسیار بزرگ در جهان شده است. به دلیل همین رشد روزافزون، عدم امکان امتحان کردن تمام بازی ها و نیز تفاوت در سلیقه‌ی افراد، انتخاب تعداد معدودی از بازی ها به عنوان پرطرفدارترین بازی های اندروید سال 2017 یا انتخاب بهترین بازی اندروید سال 2017، کاری مشکل است. در این مقاله قصد داریم بر اساس تعداد دانلود بازی های اندروید از سایت Google Play و نیز فروشگاه های داخلی مانند کافه بازار، 10 بازی برتر اندروید سال 2017 اندروید را، به طور خلاصه، به شما معرفی کنیم.

بازی‌هایی که در گوگل پلی وجود دارند به سه دسته تقسیم می‌شوند که دسته‌ی اول بازی‌ ها کاملا رایگان می‌باشند، دسته‌ی دوم بازی ها، قسمتی برای پرداخت درون بازی وجود دارد و دسته‌ی سوم بازی ها آنهایی هستند که حتما ابتدا باید هزینه‌ی بازی را بپردازید تا سپس اجازه‌ی دانلود بازی را پیدا کنید. رایگان یا پولی بودن بازی ها در این مقاله در نظر گرفته نشده و بازی‌های برتر اندروید را تنها بر اساس محبوبیت آنها انتخاب کرده ایم.

برای ادامه مقاله کلیک نمایید

سه شنبه 24 بهمن 1396  09:46 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها