0

روانشناسی عطرها

 
sevdan
sevdan
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آبان 1396 
تعداد پست ها : 24

روانشناسی عطرها

از دید علم روانشناسی، رایحه هایی كه از پیرامون ما به مشام می رسد، اصلی ترین علت در بازبینی خاطره های دلنشین یا تلخ محسوب می شوند به شکلی كه امروزه در بسیاری از موارد در مواجه با بیماری هایی كه ریشه روانی دارند قبل از رفتن به دکتر به آروماتراپ مراجعه می كنند تا با بوییدن رایحه های خاص مشكلات روانی، بی خوابی، دپرسی و... را مرتفع كنند.

روانشناسی عطرها

آروماتراپی یا همان عطردرمانی نوعی درمان است كه با تاثیر روی روح و روان افراد صورت می گیرد. عطردرمانی می تواند تسلی بخش روح و روان ما گردد. رابطه نزدیکی بین بو و احساس وجود دارد . استشمام رایحه کنش مثبتی در مغز به وجود می آورد و موجب می شود فرد احساس خوشایندی داشته باشد كه در عصر حاضر طرفدران آن نیز رو به افزایش است. ثابت شده بوهایی كه ریشه طبیعی دارند، با اعمال روی سیستم عصبی مركزی و متابولیسم بدن، در بروز احساسات شخص نقشی مهمی را ایفا می كنند.

عشقی  به رنگ سفید

Creed Love in White

روانشناسی عطرها

رنگ قرمز را معمولا نماد عشق میدانند. اما این بار عشق را به رنگ سفید و با این رایحه تجربه كنید، عطری كه از اسانس های کمیاب و باكیفیت موجود در صنعت عطرسازی تمام قاره های جهان است. یاس سفید از ایتالیا، شكوفه پرتقال از اسپانیا، پوسته برنج از فرانسه، گل مگنولیا از گواتمالا، گل سرخ و چوب صندل از هند و.... رایحه های لوكس برند creed در پاریس علاقه مندان به رایحه های طبیعی و خوشبو را شیفته خود كرده است .

مرموز و دوس داشتنی

 

Omnia Coral Bvlgari For Women

روانشناسی عطرها

رایحه ای بسیار ملایم با همراهی گلها و میوه های تازه! دنبال یک عطر یونیک هستید؟! می توانید روی این عطر حساب کنید گل سوسن، توت وحشی، توت سفید ، ترنج ، شكوفه انار و مخلوط پیچیده سدر و مشك مواد تشكیل دهنده این محصول هستند. در کل سبک بوی برند بولگاری در ایران پرطرفدار هستند و شاید علت این انتخاب هم قیمت مناسب و ماندگاری بالای آن است .

خستگی خدانگهدار

 

Chanel Allure Homme Sport  Eau Exterme

روانشناسی عطرها

در سال ۲۰۱۲ برند شنل، نسخه بروز شده ای از محصول اولیه Allure Homme Sport را به بازار عرضه كرد. نعناع، شكوفه پرتقال، چوب صندل، مشك سفید و فلفل سیاه با بویی اسپرت و هیجان انگیز برای فراقت از کسالت و خستگی روزانه عالی است. این عطر رده سنی خاصی نمیشناسد و اگر به رایحه های مدرن و متفاوت علاقه مند هستید، حتما از آن لذت میبرید.

الماس زرد

Yellow Diamond Versace

روانشناسی عطرها

الماس زرد! یك عطر ناب با رایحه خالص گل که رایحه ای لوكس و زنانه دارد. با این عطر همانند یک الماس خواهید درخشید. تازگی و طراوت لیمو، ترنج و شكوفه پرتقال در كنار سوسن و در شیشه ای مانند نسخه های قبل که به رنگ زرد در آمده است. بهتر است از این عطر در محافل رسمی استفاده گردد.

آب بازی در وسط تابستان

 

Brit Summer Edittion For Men

روانشناسی عطرها

عطری تابستانی با پخش خوب و ماندگاری متوسط كه برند Burberry برای آقایان شیک عرضه كرده است. تركیب اعجاب انگیز هل، زنجبیل، سرو، نعناع هندی و شكوفه پرتقال می تواند از استرس و فشار های روزانه و شلوغی های ذهن کم کند تا احساس نشاط كنید و اثری همانند یک دوش خنک و دلچسب در گرمای تابستان را تجربه كنید

دوشنبه 9 بهمن 1396  3:07 PM
تشکرات از این پست
shayesteh2000
دسترسی سریع به انجمن ها