0

پرپشت شدن ابرو در یک هفته

 
karami202018
karami202018
کاربر جدید
تاریخ عضویت : دی 1396 
تعداد پست ها : 5

پرپشت شدن ابرو در یک هفته

پرپشت شدن ابرو در یک هفته

پرپشت شدن ابرو در یک هفته : ابروها به عنوان یکی از اعضای مهمی هستند که در زیبایی صورت ما نقش مهمی دارند قطعا یک ابروی پهن و زیبای می تواند در زیبایی صورت شما نقش مهمی داشته باشد. آیا می توان از روش های طبیعی و گیاهی استفاده کرد و ابروی زیبا و پهنی داشت؟

اگر ابروهای شما دچار ریزش شده اند باید بدانید که ممکن بیماری در شما وجود داشته باشد که سبب ریزش ابروهایتان شده است ولی اگر ابروهایتان کم پشت است و میخواهید پرپشت شدن ابرو در یک هفته را تجربه کنید از روش های گفته شده در ادامه استفاده نمایید.

رشد سریع ابرو با روغن زیتون

یکی از بهترین روغن های که می تواند به رشد ابروهای شما کمک فراوانی داشته باشد روغن زیتون است. این روغن دارای مواد مغذی زیادی است که در رشد موها تاثیر گذار می باشد. شما می توانید چند قطره روغن زیتون را به ابروهای خود بمالید و آن را ماساژ بدهید . ماساژ با روغن زیتون سبب می شود که مواد مغذی به پوست شما رسانده شود.

پیشنهاد ما این است که در روز یک بار برای ۳۰ تا ۶۰ ثانیه این کار را روی قسمت های که کم پشت هستند ، انجام بدهید.

رشد سریع ابرو با روغن بادام

این روغن را می توانید به راحتی تهیه کنید و برای لطیف کردن پوست خشک در خانم ها و چرب کردن مو در آقایان از آن استفاده نمایید. اگر می خواهید به رشد موهایتان کمک کنید می توانید از روغن بادام تلخ و برای پوست از روغن بادام شیرین استفاده نمایید. در این روغن پروتئین های زیادی وجود دارد که به بازسازی پوست کمک می نماید.

رزماری ، روغنی با خواص شگفت انگیز

شما می توانید برای جلوگیری از ریزش مو از ماساژ پوست سر با روغن رزماری استفاده نمایید. البته امروزه لوسیون های از این روغن تولید شده اند که اگر شما در دراز مدت از آنها استفاده نمایید می توانید تقویت ابرو و مژه را مشاهده کنید.

یک شنبه 1 بهمن 1396  2:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها