0

برگزاری طرح سبک اقوم ویژه طلاب و فضلای حوزه

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

برگزاری طرح سبک اقوم ویژه طلاب و فضلای حوزه

مدیر قرآن و عترت حوزه‌ خبر داد؛

 

طرح سبک اقوم در راستای تربیت مروجان قرآن کریم و اعزام آن‌ها به حوزه‌های علمیه سراسر کشور بر اساس گام‌های قرآن در جهت نهادینه کردن نظام اخلاقی در جامعه است.

 

 سبک اقوم


حجت الاسلام سید مصطفی رضوی با اشاره به اجرای طرح سبک اقوم در هفته جاری، گفت: طرح سبک اقوم در راستای تربیت مروجان قرآن کریم و اعزام آن‌ها به حوزه‌های علمیه سراسر کشور بر اساس گام‌های قرآن در جهت نهادینه کردن نظام اخلاقی در جامعه است.

مدیر مرکز قرآن و عترت حوزه‌های علمیه ادامه داد: طرح سبک اقوم تلاش می‌کند تربیت و اخلاق را بر اساس آموزه‌های قرآن در حوزه‌های علمیه پیاده کند.

وی عنوان کرد: این طرح در تاریخ پنج‌شنبه 21 دی‌ماه با سخنرانی حجت الاسلام حمید ملکی معاون تهذیب حوزه‌های علمیه و حجت الاسلام حمید محمدی دبیر و قائم مقام شورای توسعه فرهنگ قرآنی در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) افتتاح می‌شود.

حجت الاسلام رضوی خاطرنشان کرد: اسم طرح نیز از یکی از آیات قرآن مبنی بر اینکه قرآن انسان‌ها را به استوارترین راه‌ها هدایت می‌کند و کسانی که از این راه‌ها استفاده می‌کنند به سعادت می‌رسند گرفته شده است.

وی افزود: این طرح به صورت مستمر بوده و به موضوعات مختلف می‌پردازد و در حوزه نظام اخلاقی و تربیتی طلاب و با هماهنگی نظام تهذیب جامع انجام می‌شود و پاکدامنی و عفاف اولین موضوعی است که در این طرح به آن پرداخته می‌شود.

حجت الاسلام رضوی با بیان این که طرح یاد شده برای طلاب برادر سطح مقدمات پایه ریزی شده است، اظهار کرد: قرآن بهترین راه‌ها را برای انسان‌ها نشان می‌دهد و استفاده از کلام خداوند در زندگی بهترین جاذبه این طرح برای مخاطبین آن است که امیدواریم با استقبال پرشور طلاب همراه شود.

منبع: رسانیوز

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

پنج شنبه 21 دی 1396  12:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها