آرسنال 1-0 نیوکاسل: سه امتیاز با سوپرگل اوزیل

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

آرسنال 1-0 نیوکاسل: سه امتیاز با سوپرگل اوزیل

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان آرسن ونگر در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت توانستند به لطف سوپرگل مسوت اوزیل، به سه امتیاز دیدار دست پیدا کنند.

 

آرسنالی ها از همان دقایق ابتدایی بازی را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 8 به گل برسند اما حضور به موقع یدلین، مانع از گلزنی لاکازت شد.

 

برتری آرسنالی ها ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم چند موقعیت نصفه و نیمه دیگر روی دروازه حریف ایجاد کردند تا اینکه سرانجام در دقیقه 23 به گل رسیدند. روی ارسال کوتاه بیرین به محوطه جریمه نیوکاسل بود توپ در یک رفت و برگشت به مسوت اوزیل رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، کار را تمام کرد.

 

 

 

 

فشار حملات آرسنال بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که گرانیت ژاکا در دقیقه 31 با یک شوت دیدنی اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در دقیقه 34 لاکازت بعد از برخورد با بازیکن حریف در محوطه جریمه نیوکاسل سرنگون شد اما علی رغم اعتراض بازیکنان آرسنال، داور پنالتی اعلام نکرد.

 

دو دقیقه بعد همکاری اوزیل و لاکازت می توانست به گل دوم آرسنال منجر شود اما ضربه ستاره آلمانی از زاویه بسته راهی به چهارچوب پیدا نکرد.

 

آرسنال در آخرین ثانیه های نیمه اول الکسیس سانچس می توانست زننده گل دوم میزبان باشد اما او هم موقعیتش را از دست داد تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.

 

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 56 نیوکاسل اول موقعیت جدی اش را روی دروازه آرسنال ایجاد کرد اما ضربه ریچی از بالای دروازه پترچک به بیرون رفت.

 

یک دقیقه بعد نیوکاسل بار دیگر صاحب موقعیت شد اما این بار پترچک با واکنش مناسب، مانع از گلزنی حریف شد. پس از آن نوبت آرسنالی ها بود که کاملا توپ و میدان را در اختیار بگیرند و چندین موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کنند. از جمله در دقیقه 74 که الیوت با حضور به موقع، مانع گلزنی ویلشر شد.

 

در دقایق پایانی بار دیگر بازیکنان نیوکاسل پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که به گل تساوی برسند اما در نهایت دروازه آرسنال بسته ماند و این تیم توانست در این دیدار خانگی به پیروزی 1-0 برسد.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 26 آذر 1396  07:16 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها