دورتموند 1-3 رئال مادرید؛ عبور از دیوار زرد با BC

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

دورتموند 1-3 رئال مادرید؛ عبور از دیوار زرد با BC

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان که در رقابت های این فصل لالیگا متزلزل نشان دادند، در لیگ قهرمانان همچنان در مسیر پیروزی گام برمی دارند و امشب با ارائه یک بازی حساب شده توانستند در خانه دورتموند به یک پیروزی شیرین برسند.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.

 

اولین موقعیت جدی بازی را رئال در دقیقه 11 ایجاد کرد؛ اما حضور به موقع پیشچک، مانع از گلزنی گرت بیل شد.

 

سه دقیقه بعد نوبت دورتموند بود که روی دروازه رئال خطرساز شود؛ اما ضربه ماکسیمیلیان فیلیپ با برخورد به سرخیو راموس، بلوکه شد.

 

تلاش دو تیم برای رسیدن به گل ادامه داشت و این رئالی ها بودند که سرانجام در دقیقه 18 به گل اول بازی رسیدند. پاس عالی دنی کارواخال به پشت مدافعان دورتموند در موقعیت مناسب به گرت بیل رسید و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را از بالای سر بورکی وارد دروازه کرد.

 

 

 

بعد از این گل برای دقایقی بازیکنان رئال همچنان تیم برتر میدان بودند؛ اما در ادامه دورتموندی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چند موقعیت خطرناک روی دروازه رئال ایجاد کردند؛ اما کم دقتی بازیکنان این تیم در زدن ضربات نهایی باعث شد تا آنها نتوانستند به گل برسند و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 49 بود که حرکت خوب گرت بیل از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه دورتموند، با ضربه کریس رونالدو به گل دوم رئال تبدیل شد.

 

 

 

دورتموند خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و در دقیقه 54 یکی از گل های خورده را جبران کرد. ارسال گونسالو کاسترو از سمت چپ، با ضربه فرصت طلبانه اوبامیانگ، کیلور ناواس را مغلوب و حساب کار را 2-1 کرد.

 

بعد از این گل بازی متعادل شد و هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل های بعدی بودند. در دقیقه 62 دورتموند می توانست کار را به تساوی بکشد؛ اما یارمولنکو نتوانست از موقعیتی که کاسترو برایش ایجاد کرد، استفاده کند.

 

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 79، رئال روی یک ضدحمله سریع، توانست بار دیگر اختلاف را به دو گل افزایش بدهد.

 

روی پاس در عمق عالی از مودریچ، رونالدو در موقعیتی تک به تک و زاویه ای نه چندان مساعد، با یک شوت محکم برای بار سوم دروازه دورتموند را باز کرد.

 

در دقایق پایانی دورتموندی ها در تلاش بودند تا گل های خورده را جبران کنند؛ اما باز هم این رئالی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه میزبان ایجاد کردند؛ اما در نهایت بازی با همان نتیجه 3-1 به سود کهکشانی ها به پایان رسید.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 5 مهر 1396  07:43 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها