رئال مادرید 3-0 آپوئل ، رونالدو با گل برگشت

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89266
محل سکونت : خراسان رضوی

رئال مادرید 3-0 آپوئل ، رونالدو با گل برگشت

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو که به دلیل محرومیت، در دیدارهای رئال در لالیگا غایب بوده، در دیدار امشب بازگشت درخشانی داشت و با زدن دو گل از سه گل رئال، نقشی پررنگ در شروع خوب تیمش در فصل جدید چمپیونزلیگ ایفا کرد.

 

بازی در دقایق ابتدایی بدون اتفاق خاصی سپری شد؛ اما رئالی ها خیلی زود توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات شان را روی دروازه حریف آغاز کردند. تلاش این تیم خیلی زود به نتیجه رسید و در دقیقه 12 به گل اول رسیدند.

 

روی ارسال عالی گرت بیل از سمت چپ به دهانه دروازه آپوئل بود که کریس رونالدو از زاویه ای نه چندان مناسب موفق شد دروازه حریف را باز کند.

 

 

برتری رئال ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم کاملا بر بازی مسلط بودند؛ اما در ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه حریف توفیقی نداشتند.

 

در دقیقه 32، گرت بیل می توانست روی ارسال کروس دروازه آپوئل را باز کند؛ اما ضربه سر او راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد. دو دقیقه بعد نوبت رونالدو بود که یک موقعیت بسیار خوب را از دست بدهد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

 

رئال نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد و بعد از اینکه گل رونالدو به دلیل آفساید پذیرفته نشد، ستاره پرتغالی در دقیقه 52 سرانجام حساب کار را 2-0 کرد.

 

برخورد توپ به سینه مدافع آپوئل را داور به اشتباه خطای هند تشخیص داد و یک ضربه پنالتی به سود رئال اعلام کرد. رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و با ضربه ای محکم، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

 

 

حملات رئال بعد از گل دوم هم ادامه پیدا کرد و بعد از چند حمله خطرناک، این تیم در دقیقه 61 به گل سوم رسید.

 

ارسال مارسلو روی تیر دوم به گرت بیل رسید و ضربه سر ستاره ولزی، در مقابل دروازه، در اختیار سرخیو راموس قرار گرفت. کاپیتان رئال هم با یک ضربه برگردان نه چندان محکم، موفق شد حساب کار را 3-0 کند.

 

فشار حملات رئال بعد از گل سوم هم کاهش پیدا نکرد و این تیم می توانست خیلی زود به گل چهارم برسد اما ایسکو و رونالدو در زدن ضربات نهایی موفق نبودند.

 

در دقایق پایانی، بازی متعادل تر شد و در نهایت بازی با پیروزی 3-0 رئال به پایان رسید.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 23 شهریور 1396  7:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها