لیورپول 2 - 2 سویا ، بی دقت ها مجازات شدند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

لیورپول 2 - 2 سویا ، بی دقت ها مجازات شدند

به گزارش "ورزش سه"، بازی با برتری سویا آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 5 به گل رسید. روی ارسال اسکودرو از چپ و اشتباه مسلم لوورن، بن یدر در دهانه دروازه با ضربه ای تمام کننده موفق شد سویا را پیش اندازد.

 

 

 

 

چند دقیقه بعد سادیو مانه می توانست با ضربه خود کار را به تساوی بکشاند؛ اما ریکو مانع این اتفاق شد.

 

اما حملات لیورپول نتیجه داد و این تیم در دقیقه 21 به گل تساوی رسید. روی پاس دیدنی مورنو، فیرمینو در دهانه دروازه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای تمام کننده کار را به تساوی کشاند.

 

 

 

 

لحظاتی بعد، امره جان بهترین فرصت را برای زدن گل دوم داشت؛ اما در موقعیتی تک به تک ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه 38 لیورپول به گل دوم رسید و محمد صلاح با ضربه ای زیبا از پشت محوطه دروازه سویا را گشود تا مرسی سایدی ها 1-2 از حریف پیش افتند.

 

 

 

 

در دقیقه 41، لیورپول صاحب یک ضربه پنالتی شد؛ اما فرمینو توپ را به دیرک دروازه زد تا نیمه اول با همان برتری لیورپول به پایان برسد.

 

 

 

 

با شروع نیمه دوم، حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم در چند صحنه توسط مانه و صلاح فرصت های نصفه و نیمه ای داشت که به نتیجه نرسید.

 

در اواسط نیمه دوم، وینالدوم فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت؛ اما ضربه زیبای او با مهار خوب ریکو همراه بود.

 

اما در دقیقه 72 سویا به گل تساوی رسید. روی پاس زیبای موریل، کوره آ با کاریوس تک به تک شد و با ضربه ای دیدنی کار را به تساوی کشاند.

 

 

در ادامه لیورپول تلاش فراوانی برای تغییر نتیجه بازی کرد و علیرغم ساختن چند موقعیت نصفه و نیمه نتوانست دروازه سویا را باز کند تا در اولین گام مقابل این تیم متوقف شود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 23 شهریور 1396  07:33 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها