0

واکنش تند تراکتور به شایعه جدایی گل‌محمدی

 
hamidj73
hamidj73
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 546
محل سکونت : خراسان جنوبی

واکنش تند تراکتور به شایعه جدایی گل‌محمدی

در شرایطی که یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازی در کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای فوتبال شرکت کرده، شایعاتی درباره جدایی‌اش از تیم تبریزی منتشر شده است. درباره یحیی گل‌محمدی گفته می‌شود او اسیر سردردهای مزمن شده که شاید به دلیل فشار کار در تراکتورسازی باشد و به همین خاطر ممکن است از این تیم برود. این در حالی است که مسئولان تراکتورسازی این شایعه را شدیدا تکذیب می‌کنند.


کاظم محمودی،‌سرپرست تراکتورسازی درباره شایعه جدایی گل‌محمدی از این تیم به ورزش سه گفت: «این شایعات واقعا خنده‌دار است. متاسفانه با نزدیک شدن به بازی حساس با پرسپولیس برخی دروغ سر هم می‌کنند تا جو تیم ما را بهم بریزند. متاسفانه این افراد نیت خوبی ندارند. من شدیدا شایعه جدایی گل‌محمدی را تکذیب می‌کنم. او اکنون در کلاس‌های مربیگری حضور دارد و طی یکی، دو روز آینده به تبریز برمی‌گردد و امور را زیر نظر می‌گیرد. مطمئن باشید یحیی به کارش در تراکتور ادامه می‌دهد.»


وی افزود: «باشگاه تراکتورسازی اسیر جوسازی برخی افراد نمی‌شود. ما با قدرت کارمان را دنبال می‌کنیم و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا 3 امتیاز مسابقه را با حمایت هواداران خود در تبریز به دست آوریم.»

یک شنبه 8 مرداد 1396  7:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها