طیبی: به کسب سهمیه و قهرمانی هم فکر می‌کنیم

 
hamidj73
hamidj73
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 545
محل سکونت : خراسان جنوبی

طیبی: به کسب سهمیه و قهرمانی هم فکر می‌کنیم

طیبی که با پیشنهاد الاهلی قطر هم مواجه شده بود ظاهرا به خاطر مبلغ پایین این باشگاه ترجیح داد در ایران بماند تا راحت‌تر کار خود را دنبال کند. او البته به جز پارس جنوبی جم از سوی باشگاه فولاد خوزستان هم پیشنهاد خوبی داشت اما تصمیم گرفت تیم و شرایط جدیدی را تجربه کند. به خاطر همین به پارس جنوبی جم پیوست تا این بار با مهدی تارتار خواسته‌هایش را دنبال کند. مهم‌ترین خواسته او هم رسیدن به تیم ملی است که فکر می‌کند با تارتار و پارس جنوبی جم این مساله محقق خواهد شد چون تیم شرایط خوبی دارد و بدون حاشیه کار می‌کند.


بعد از اینکه با پارس جنوبی جم قرارداد امضا کردید، خیلی دیر به تمرینات تیم اضافه شدید که همین مساله باعث شد شایعه شود قرار است به فولاد بروید...
 من وقتی با پارس جنوبی قرارداد امضا کردم از آقای تارتار اجازه گرفتم و به بهبهان برگشتم تا امتحانات دانشگاهم را بدهم چون دوست ندارم درسم طولانی شود. بعد از آن هم قبل از اینکه به تهران برگردم شنیدم خبر رسیده که قرار است به فولاد برگردم.


یعنی این خبر فقط یک شایعه بود؟
 نمی‌شود گفت که شایعه بوده چون باز هم با من صحبت شده بود اما من به خاطر قولی که به باشگاه پارس جنوبی جم داده بودم نمی‌توانستم زیر آن بزنم و به فولاد بروم. با وجود اینکه فولاد خوزستان مبلغ پیشنهادی را بالا برده بود اما ترجیح دادم روی قولم بمانم و به پارس جنوبی بروم.


یعنی فقط همین مساله باعث شد پارس جنوبی جم را انتخاب کنی؟
 نه، بدون شک دلایل زیادی وجود داشت و الان خیلی خوشحالم که به این تیم آمدم. من به دنبال یک تجربه جدید بودم. به خاطر همین هم پارس جنوبی جم را انتخاب کردم. تیمی که فکر می‌کنم شرایط خوبی دارد و از آرامش بالایی برخوردار است.


پارس جنوبی جم در نقل و انتقالات هم خیلی موفق بوده...
 بله، خدا را شکر تیم خوبی بسته شده و تمرینات خوبی هم تا الان داشتیم. این فصل پارس جنوبی جم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. تیم ما یکدست و متحد است و همه با هم دوست هستیم که همین مساله هم کمک می‌کند به موفقیت برسیم.


کار کردن با مهدی تارتار چطور است؟
 پارس جنوبی کادرفنی خیلی خوبی دارد که هم به لحاظ شخصیتی و اخلاقی و هم به لحاظ فنی جزو بهترین‌ها هستند. باید بگویم آقای تارتار را خیلی قبول دارم و مطمئنم با این مربی می‌توانم به تیم ملی برگردم. من هم تلاشم را چندین برابر می‌کنم تا به این هدف بزرگ برسم.


به نظرت پارس جنوبی جم این فصل چه هدفی را دنبال می‌کند و به چه جایگاهی می‌رسد؟
 ما هدف‌مان کسب بهترین عنوان و جایگاه است. با تیم خوبی که داریم و البته اینکه بدون حاشیه کار می‌کنیم بدون شک می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم. شاید برای خیلی‌ها عجیب باشد اما ما حتی امیدوار به کسب سهمیه آسیا و قهرمانی هم هستیم.


حرف زدن از قهرمانی کمی رویایی به نظر می‌رسد...
 شاید برای خیلی‌ها اینطور باشد اما من فکر می‌کنم شرایط خوبی برای رسیدن به این عنوان داریم. البته می‌دانیم که حریفان سرسختی این فصل خواهیم داشت اما هیچ چیز در فوتبال محال نیست و ما هم برای رسیدن به موفقیت تمام تلاش‌مان را می‌کنیم.


وضعیت اردوی‌تان چطور است؟ ظاهرا یک اردوی اروپایی هم دارید؟
 بله، ما بعد از اردویی که در تهران داشتیم قرار است به اوکراین برویم تا در آنجا هم یک اردوی دیگر برگزار کنیم. در این اردو چند بازی تدارکاتی خوب هم در برنامه کادرفنی است که باید ببینیم کدام تیم‌ها مد نظر هستند.


راستی چطور شد که پیشنهاد الاهلی قطر را نپذیرفتی؟
 خیلی دوست داشتم به قطر بروم اما مبلغ پیشنهادی این تیم با مبلغ پارس جنوبی تقریبا برابر بود. من هم ترجیح دادم در ایران بمانم و راحت‌تر کار خودم را دنبال کنم چون رفتن به قطر یکسری دردسر داشت. به هر حال من آنجا زندگی نکرده بودم و اوایل حضورم کار سخت می‌شد. برای همین به این پیشنهاد پاسخ منفی دادم.


شنیده‌ای که قرار است پژمان منتظری به این تیم برگردد؟
 نه، این خبر را الان شنیدم و خیلی خوشحال شدم. منتظری آنجا از محبوبیت خوبی برخوردار است که می‌تواند به او کمک کند. امیدوارم پژمان هر جا که هست موفق باشد. چه در ایران بماند چه به الاهلی برگردد.

پنج شنبه 1 تیر 1396  03:50 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها