0

عشوری نمی‌تواند برای تراکتور بازی کند!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

عشوری نمی‌تواند برای تراکتور بازی کند!

با توجه به اتفاقاتی که در نیم فصل لیگ شانزدهم رخ داد، سینا عشوری نمی تواند از ابتدای لیگ هفدهم برای تیمش به میدان برود.

 عشوری نمی‌تواند برای تراکتور بازی کند!

به گزارش "ورزش‌سه"، سینا عشوری در اواسط نیم فصل اول لیگ برتر شانزدهم با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و مدت زیادی دور از میادین بود. مصدومیت عشوری سبب شد تا مسئولان تراکتورسازی برای جذب بازیکن جدید تصمیم به خروج نام عشوری از لیست و البته اقدام به تمدید قرارداد این بازیکن کنند.


تراکتوری ها در آن زمان لیست 18 بازیکن بزرگسالشان پربود. اخباری، گروسیان، شفیعی، محمدی، ایرانپوریان، بنگر، گودرزی، کیانی، ابراهیمی، نوراللهی، عالیشاه، حاتمی، کرار جاسم، ادینیو، شریفی، بیگ زاده، نوری و عشوری نفرات بزرگسال تراکتورسازی در نیم فصل را تشکیل می دادند و برای اینکه سجاد شهباززاده بتواند برای این تیم به میدان برود، باید سینا عشوری از لیست خارج می شد. مسئولان تراکتورسازی نیز که در آن زمان از محرومیت فیفا خبر نداشتند، نام عشوری را از لیست تیم خارج کردند تا شهباززاده جایگزین شود.


نام شهباززاده در لیست تراکتورسازی برای نیم فصل دوم حتی در سازمان لیگ هم به جای عشوری ثبت شد اما یکروز بعد از این اتفاق که باشگاه برای دریافت ITC شهباززاده اقدام کرد، محرومیت فیفا علنی شد. در چنین شرایطی تراکتورسازان با توجه به پایان زمان نقل و انتقالات دیگر نمی توانستند حتی نام عشوری را نیز به لیست تیم برگردانند که او در بازی های پایانی لیگ شانزدهم بتواند برای تیمش بازی کند.


حالا مسئولان تراکتورسازی قصد استفاده از عشوری برای لیگ برتر شانزدهم را دارند اما با توجه به محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن جدید قادر به استفاده از او از ابتدای لیگ هفدهم نیستند. چراکه طبق قوانین هیچ بازیکنی نمی تواند در نقل و انتقالات نامش وارد لیست تراکتورسازی شود و عشوری نیز که در نیم فصل پارسال نامش خارج شده بود، حق ثبت قراردادش(ولو قرارداد 6 ماه پیش) را ندارد. 


در چنین شرایطی عشوری تنها در صورتی می تواند برای تراکتورسازی به میدان برود که یکی از سهمیه آزاد این تیم را پر کند که در این صورت او از هفته ششم می تواند بازی کند و بازی های ابتدایی را نیز از دست می دهد. ضمن اینکه یک سهمیه آزاد تراکتور هم پر خواهد شد.

پنج شنبه 4 خرداد 1396  5:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها