0

نوری: بهترین دوران فوتبالم با گل‌محمدی بود

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

نوری: بهترین دوران فوتبالم با گل‌محمدی بود

هافبک تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد حضور یحیی گل محمدی کاملا به سود تیم است و او می تواند روزهای خوبی را برای تیم تبریزی رقم بزند.

 نوری: بهترین دوران فوتبالم با گل‌محمدی بود

به گزارش "ورزش‌سه"، یکی از بازیکنان تراکتورسازی که در گذشته نیز با یحیی گل محمدی همکاری داشته و از حضور او در این تیم خوشحال است، محمد نوری است. کاپیتان سابق پرسپولیس در دوران سرمربیگری یحیی در این تیم حضور داشت و در آخرین سال های بازیگری گل محمدی نیز به عنوان همبازی در صبا کنارش بود. 


محمد نوری در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره انتخاب گل محمدی به عنوان سرمربی تراکتورسازی عنوان کرد: «گل محمدی یک مربی خیلی خوب و با دانش است که فکر می کنم می تواند دوران موفق خود را در تراکتورسازی هم تکرار کند. من در صبا و پرسپولیس با او کار کردم و با افکار تاکتیکی اش کاملا آشنا هستم. گل محمدی از جمله مربیان ایران است که دیسیپلین خوبی دارد و از نظر اخلاقی نیز نیاز به تعریف ندارد.»


وی ادامه داد: «اگر واقعیت را بخواهم بگویم بهترین دوران فوتبالم را کنار گل محمدی داشتم و حضور او بسیار می تواند به تیم کمک کند. انشاءالله با حضور او و کمک بازیکنان و هواداران بتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم.»


هافبک تراکتورسازی با اشاره به استقبال خوب هواداران از حضور گل محمدی تاکید کرد: «به هر حال او افکار مثبتی دارد؛ کارنامه اش مشخص است ومطمئن هستم یکی از سال های خوب تراکتورسازی رقم می خورد. امیدوارم این حمایت از گل محمدی ادامه داشته باشد تا بتوانیم نتایج دلخواه را کسب کنیم.»


نوری درباره آینده تیمش افزود: «به هر حال تراکتورسازی برای فصل بعد بازیکن زیادی ندارد. مطمئنا تا هفته ششم که 3 بازیکن آزاد اضافه شوند کارمان سخت خواهد بود اما انشاءالله رفته رفته شرایط درست می شود و می توانیم با حمایت هواداران نتایج خوبی را رقم بزنیم.»

پنج شنبه 4 خرداد 1396  5:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها