0

کرار جاسم به نفت آبادان پیوست

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

کرار جاسم به نفت آبادان پیوست

تیم صنعت نفت آبادان که با حضور فراز کمالوند قصد دارد بازیکنان مطرح لیگ برتری را به خدمت بگیرد، دومین بازیکن جدید را جذب کرد. بر این اساس کرار جاسم هافبک عراقی که در لیگ شانزدهم پیراهن تراکتورسازی را برتن می‌کرد، با عقد قراردادی یک ساله به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.

 

کرار جاسم به نفت آبادان پیوست


کرار جاسم 29 ساله که توسط کمالوند به فوتبال ایران معرفی شد و اولین بار در تراکتورسازی توسط این مربی به بازی گرفته شد، چند سالی است در فوتبال ایران حضور دارد. او بعد از تجربه یکساله در استقلال بار دیگر به تراکتورسازی برگشت و در فصلی که گذشت زیر نظر امیر قلعه‌نویی بازی های خوبی را انجام داد و حالا با پایان قراردادش در تراکتور بار دیگر شاگرد کمالوند شده است.


کرار جاسم همواره از فراز کمالوند به عنوان پدر معنوی خود نام برده و تحت تاثیر این مربی بوده است. به طوری که آرام ترین دوران فوتبال خود را زیر نظر کمالوند سپری کرد تا مشخص شود این مربی می تواند از پس حاشیه های این هافبک عراقی بر بیاید.


به نظر می رسد نفت آبادان با این خرید بزرگ راه موفقیت در فوتبال ایران را در پیش گرفته است. با این شرایط احتمالا باید در روزهای آینده منتظر خبرهای بهتری در حوزه نقل و انتقالات نفت آبادان باشیم.

چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396  7:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها