0

آغاز کری خوانی بهداد و رکورد شکن گرجستانی

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

آغاز کری خوانی بهداد و رکورد شکن گرجستانی

بالاخره رکورد یک ضرب بهداد سلیمی هم توسط وزنه بردار گرجستانی شکسته شد اما پسر آهنین ایران وعده دیدار را به رقابت های جهانی موکول کرد.

 آغاز کری خوانی بهداد و رکورد شکن گرجستانی

به گزارش "ورزش سه"، لاشا تالاچادزه، قهرمان طلایی المپیک 2016 ریو شب گذشته در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی اروپا در شهر اسپلیت کرواسی رکورد یکضرب جهان که پیش از این با 216 کیلوگرم در اختیار بهداد سلیمی بود را شکست. این وزنه‌بردار گرجستانی توانست در این حرکت وزنه 217 کیلوگرمی را بر بالای سر ببرد و رکوددار جهان شود. تالاچادزه در حرکت دوضرب نیز وزنه 250 کیلوگرمی را مهار کرد.
 


در رده‌بندی نفرات اول تا سوم 105 + قهرمانی اروپا لاشا تالاچادزه با مجموع 467 کیلوگرم در حرکت‌های یکضرب و دوضرب در جایگاه نخست قرار گرفت.  اورمیانین میناسیان  و روبن الکسانیان از ارمنستان با مجموع وزنه‌های  446 و 434 کیلوگرم رتبه‌های دوم  و سوم را کسب کردند.


پس از شکسته شدن رکورد بهداد در رقابت های قهرمانی اروپا، مرد طلایی ایران در المپیک لندن به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: « رقابت در دسته سنگین وزن به شدت بالا رفته و امیدوارم در مسابقات جهانی با بهترین شرایط بتوانم بار دیگر روی سکوی نخست ایستاده و طلای جهان را کسب کنم.  اگرهمه چیز خوب باشد وعده ما همین امسال در آمریکا و روی تخته مسابقات جهانی.»

یک شنبه 20 فروردین 1396  5:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها