سئو

 
sitecode
sitecode
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1394 
تعداد پست ها : 121

سئو

سئو

سئو

سئو : اگر می خواهید طراحی سایت تان شمار مخاطبین بیشتری داشته باشد ، می بایست وب سایت تان را بر طبق استاندارد های موتور های جستجو گر بهینه سازی  که این امر را اصطلاحا سئو می نامند . عوامل گوناگونی در سئو یک طراحی سایت تاثیرگذار می باشند . از لینک های ورودی به وب سایت گرفته تا عبارات به کار رفته در محتوای وب سایت ، همگی در سئو و بهینه سازی طراحی سایت شما موثر می باشند .

علت اهمیت سئو وب سایت چیست ؟

امروزه با گسترش اینترنت ، بسیاری از کاربران برای انجام امور خود از موتور های جستجوگر نظیر گوگل استفاده می کنند لذا اگر می خواهید کاربران بیشتری به وب سایت تان مراجعه نمایند ، طراحی سایت تان را سئو کنید .

 از آنجایی که موتور های جستجو نزدیک ترین نتیجه به آنچه مورد نیاز کاربر می باشد را نمایش می دهند ، کاربران اعتماد بیشتری به این وب سایت های پیشنهادی می کنند . این قضیه به نحوی اهمیت سئو سایت را دو چندان می کند . کملات و عباراتی که از سوی کاربران جستجو می شود ، از اهمیت بسیاری برخوردار می باشند و طبق تجربیات به دست آمده جذب مخاطب از طریق موتور های جستجو گر ، تضمین کننده ی موفقیت هر نوع وب سایتی می باشد . در مقایسه با تبلیغات ، انجام سئو هزینه ی کمتر و سود آوری بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت .

مقایسه تکنیک های کلاه سفید و کلاه سیاه در سئو :

سئو کلاه سفید : بهینه سازی وب سایت با رعایت تمامی قواعد و قوانین در این حوزه و در جهت رضایت هر چه بیشتر کاربران را اصطلاحا " سئو کلاه سفید " می نامند .

سئو کلاه سیاه : به سوء استفاده از ضعف موتور های جستجوگر و به کار گیری راهکار های فریب آن ها به همراه عدم توجه به رضایت کاربران اصطلاحا " سئو کلاه سیاه " می گویند .

نا گفته نماند شرکت گوگل هر چند ماه یکبار اقدام به شناسایی راهکار های کلاه سیاه می نماید و وب سایت هایی که از این روش استفاده نموده اند را جریمه می کند .

پنج شنبه 3 فروردین 1396  2:06 PM
تشکرات از این پست
naznik
naznik
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 3

آیا با راهکارهای سئو و خدمات سئو آشنایی دارید؟

سئو  به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. در صورتی که تازه یک سایتی را راه اندازی کرده اید، شاید ندانید که سئو کردن سایت چه خدمت بزرگی می تواند به شما کند. با استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت، می توانید در صفحه اول گوگل دیده شوید. شاید از خودتان بپرسید چه فرقی می کند که من در کدام صفحه باشم، همین که در نتایج دیده می شوم برای من کافیست.. این نظر شاید درست باشد اما این نکته را فراموش نکنید که رقبای شما برای گرفتن ورودی ارگانیک تمامی تلاش خود را برای رسیدن به صفحه اول گوگل به کار می برند. در بسیاری از مقالات گفته شده که " صفحات دوم گوگل شبیه یک زباله دانی پیش نیست و اگر کسی یک جسد داشته باشد، می تواند آن را در صفحات دوم به بعد گوگل پنهان کند." پس برای اینکه سایت شما در نتایج گوگل دیده شود، بایستی حتما در صفحه اول قرار گیرد. برای قرار گرفتن در چنین جایگاهی باید، سایت خود را از نظر فنی آماده کرده باشید و استراتژی مارکتینگ و تولید محتوا را نیز داشته باشید. قبل از همه این موارد باید بدانید که سایت خود را برای چه هدفی و برای چه کلمه ای قصد دارید در نتایج گوگل قرار دهید. با سئو کردن می توانید از رقبا پیشی بگیرید. یادتان باشد با قرارگرفتن در صفحه ۱، نه تنها می توانید ورودی و ترافیک زیاد داشته باشید، بلکه میتوانید فروش خود را چند برابر نمایید.

در صورتی که تمایل به استفاده از  خدمات سئو برای سایت خود ندارید، می توانید از مقاله راهکارهای سئو، جهت بهبود سایت خود استفاده نمایید.

خدمات سئو

راهکارهای سئو

یک شنبه 21 مهر 1398  7:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها