0

ورود لباس‌های محجبه و اسلامی به بازار کانادا

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

ورود لباس‌های محجبه و اسلامی به بازار کانادا

شرکت تجاری ژاپنی یونیگلو که سال‌های گذشته اقدام به عرضه لباس‌های محجبه و اسلامی در مجموعه بهاری خود کرده بود قصد دارد ماه آینده، یک خط تولید لباس‌ها و پوشش‌های اسلامی را در کانادا راه اندازی کند.

اقلام پیشنهادی توسط این شرکت تجاری ژاپنی شامل انواع حجاب، روسری‌ و شال‌های پوشش سر برای زنان مسلمان، «عبا» و «جلباب» از لباس‌های زنان مسلمان در شبه جزیره عرب و «باجو کوروغ» لباس سنتی زنان مسلمان در جنوب شرقی آسیای و مسلمانان مالزیایی می‌باشد.

طبق برنامه‌ریزی‌های ارائه شده شرکت یونیگلو قرار است ۲۴ فوریه، خط تولید بهاری و تابستانی خود را در دو مرکز ایتون و یورکدل در تورنتو ایجاد کند.

* کانادا بازار بسیار متنوعی دارد

کیت آدامز سخنگوی یونیگلو در این باره به خبرنگاران گفت: امیدواریم بتوانیم پاسخگوی درخواست‌ها برای پوشش محجوب در کانادا باشیم. کانادا بازار بسیار متنوعی دارد و ما مطمئنیم بازخورد مثبتی دریافت خواهیم کرد.

این شرکت ژاپنی پیش از این نیز در سال ۲۰۱۵ مجموعه‌های حجاب دیگری را به بازار ارائه داده بود، از جمله فعالیت‌های این شرکت همکاری با هنا تاجیما، طراح لباس مسلمان می‌باشد.

خانم تاجیما نیز در این باره گفت: ما کارمان را در جنوب شرق آسیا و بازار محلی آنجا آغاز کردیم. از آنجا کار بسیار رشد کرد و هر فصل محصولاتمان را به کشور‌های جدیدتری بردیم و واکنش‌ها بسیار عالی بوده است. به علاوه اینکه مشتریان ما را تنها مسلمانان تشکیل نمی‌دهند.

خط تولید کامل این لباس‌های حجابی که شامل ۳۰ محصول در ۸۱ رنگ و الگوی مختلف می‌باشد، اکنون در ۱۵ کشور مختلف ارائه می‌شود.

پنج شنبه 12 اسفند 1395  5:54 PM
تشکرات از این پست
farshon
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 41806
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:ورود لباس‌های محجبه و اسلامی به بازار کانادا

بزودی حجاب جهانی خواهدشد

مدیرتالارلطیفه وطنزوحومه

دوشنبه 4 دی 1396  8:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها