0

رستم با وزنه و هالتر اختصاصی!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

رستم با وزنه و هالتر اختصاصی!

در آیین نامه جدید فدراسیون وزنه برداری، ورزشکاران ملزم به امضای تعهدنامه اردو شده اند و باید تمرینات خود را کنار سایر ملی پوشان انجام دهند، اتفاقی که قبل از المپیک امکان آن ایجاد نشد و رستمی با تمرینات انفرادی به طلای المپیک رسید.

رستم با وزنه و هالتر اختصاصی!

 

به گزارش "ورزش سه"، طبق اعلام فدراسیون وزنه برداری، آئین نامه مقررات اردوی تیمهای ملی تصویب شده است و تمام ملی پوشان باید آن را امضا کنند. در اردوی جدید تیم ملی، سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی نام کیانوش رستمی را هم در لیست جدید کسانی که باید به اردو بیایند قرار داده است.


 
اختلاف سجاد انوشیروانی و کیانوش رستمی قبل از المپیک به اوج خود رسیده بود و با کسب مدال طلا توسط رستمی، او بارها با قدرت از تصمیم خود دفاع کرد و مربیان ملی را به بی دانشی و آسیب رساندن به ورزشکاران متهم کرد. او مدت ها قبل از المپیک به تنهایی تمرین می کرد و به صورت اختصاصی و با برنامه های خودش به مدال طلای المپیک رسید.


 
تمام مراحل آمادگی کیانوش رستمی به دور از اردوی تیم ملی انجام شد و حاضر نبود زیر نظر سجاد انوشیروانی تمرین کند که نتیجه آن طلای المپیک شد و حالا حضور دوباره در اردوی تیم ملی و امضای آئین نامه جدید کمی چالش برانگیز است. بر این اساس کیانوش رستمی یک بار دیگر باید در اردوی تیم ملی و زیر نظر سجاد انوشیروانی تمرینات خود را دنبال کند که هنوز این اتفاق رخ نداده است. البته سه شنبه شب کیانوش رستمی به محل اردوی تیم ملی وزنه برداری رفت و شام را با سایر بازیکنان خورد اما با اجازه فدراسیون به تیم باشگاهی خود ذوب آهن اصفهان رفت تا برای آنها وزنه بزند.


حالا اردوی تیم ملی با حضور تمام افراد آغاز شده است و رستمی با اجازه فدراسیون هنوز در تمرینات حاضر نشده است اما برخلاف سایر ملی پوشان کیانوش هنوز اظهار نظری در مورد آیین نامه انجام نداده است. 


 
* بهداد سلیمی: هر ملی پوشی قبل از ورود به اردو، در قبال تیم ملی کشورش تعهد اخلاقی دارد.


 
* سهراب مرادی: به طور حتم با رعایت مقررات اردویی، نفرات ملی پوش به بهترین وجه آماده مسابقات می شوند. من یکی از وزنه بردارانی بودم که همیشه قانون اردویی را به خوبی رعایت می کردم.


 
* سعید محمدپور: یک ورزشکار حرفه ای باید تابع قانون و مقررات تیم باشد و به صورت حرفه ای تمرینات خود را ادامه دهد تا به نتیجه دلخواه خود برسد.


 
* محمدرضا براری: اطاعت از دستورات سرمربی تیم ملی به نفع ورزشکار خواهد بود.


 
* علی هاشمی: ورزشکار حرفه ای همیشه با دستورات مربی به تمرینات خود ادامه می دهد و این گونه برای ورزشکار لذت بخش خواهد بود. من وزنه بردار خودمختاری نیستم که از قانون و مقررات اردو سرپیچی کنم و همیشه در خدمت تیمم بوده ام.


 
کیانوش رستمی هنوز اظهارنظری نکرده است و علی مرادی، رییس فدراسیون وزنه برداری گفته است که با جلسه ای بین رستمی و انوشیروانی تلاش می کنیم مشکلات موجود را از بین خواهیم برد.

چهارشنبه 6 بهمن 1395  6:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها