0

اورتون4 - 0 سیتی ، تحقیر پپ در خانه دوست قدیمی

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

اورتون4 - 0 سیتی ، تحقیر پپ در خانه دوست قدیمی

به گزارش "ورزش سه"، سیتی پس از پیروزی روحیه بخش هفته گذشته بر برنلی، به زمین اورتون آمده بود؛ جدالی بین تیم های پنجم و هفتم جدول لیگ برتر انگلیس. گواردیولا به خوبی می دانست که بازی در زمین اورتون برای هر تیمی سخت و دشوار است ولی تیم او کار را هجومی آغاز کرد.

 

سیتی خیلی زود و به سبک تمام تیم های گواردیولا بازی را در اختیار گرفت اما اورتون رفته رفته خود را در جریان بازی قرار داد.

 

 

اورتون4 - 0 سیتی ، تحقیر پپ در خانه دوست قدیمی

 

 

پس از چند حمله نه چندان جدی و شوت هایی که راهی به دروازه پیدا نکردند، سیتی دقیقه 29 تا آستانه گلزنی پیش رفت اما داوید سیلوا قدر پاس عالی دی بروین را ندانست و در مصاف تک به تک با گلر اورتون بسیار بد عمل کرد.

 

5 دقیقه بعد اورتون به گل رسید. همکاری خوب دیویس و میرالاس از جناح راست در نهایت به گل برای میزبان بدل شد. پاس عرضی عالی میرالس به درون محوطه جریمه را لوکاکو با یک بغل پای دقیق به گل تبدیل کرد تا اورتون 1-0 پیش بیفتد.

 

 

اورتون4 - 0 سیتی ، تحقیر پپ در خانه دوست قدیمی

 

 

سیتی بلافاصله با دو حمله برق آسا به گل اورتون واکنش نشان داد اما آگوئرو و استرلینگ با بی دقتی این دو فرصت را از دست دادند تا نیمه اول با برتری اورتون به اتمام برسد.

 

تنها دو دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که اورتون به گل دوم خود هم دست یافت.

 

 

اورتون4 - 0 سیتی ، تحقیر پپ در خانه دوست قدیمی

 

 

توره توپ را در میانه زمین از دست داد و لوکاکو با تصاحب آن، قصد راه اندازی میرالاس را داشت که جان استونز با اثرگذاری خود باعث شد توپ به بارکلی برسد. این بازیکن هم میرالاس را با یک پاس عمقی روانه دروازه کرد و شوت محکم مهاجم بلژیکی اورتون براوو  را برای بار دوم مغلوب کرد تا اورتون 2-0 پیش بیفتد.

 

سیتی پس از پذیرش این گل یکپارچه حمله شد اما دقیقه 78 یک بار دیگر نیز دروازه خود را گشوده دید.

 

اورتون4 - 0 سیتی ، تحقیر پپ در خانه دوست قدیمی

 

دیویس با حرکت انفرادی خود از زمین اورتون، چند بازیکن سیتی را جا گذاشت و نزدیک به محوطه جریمه سیتی توپ را به لوکاکو رساند. او هم بارکلی را صاحب توپ کرد و پاس این بازیکن یک بار دیگر به دیوس رسید تا با یک ضربه چیپ برای بار سوم دروازه سیتی باز شود.

 

بازی در حال اتمام بود که لوکمان در دقیقه 94 روی اشتباه مدافعان سیتی درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با ضربه ای دقیق توپ را به کنج دروازه براوو فرستاد تا شکست سیتیزن ها سنگین تر شود.

 

اورتون با این برد 33 امتیازی شد و در همان رده هفتم باقی ماند و حالا سیتی جایگاه پنجمی خود را در صورت پیروزی یونایتد بر لیورپول نیز در خطر می بیند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 27 دی 1395  7:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها