0

شکست یوونتوس در خانه فیورنتینا

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

شکست یوونتوس در خانه فیورنتینا

شکست یوونتوس در خانه فیورنتینا

 

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان مکس آلگری ابتدا با دو گل از بنفش های عقب افتادند و تک گل گونسالو ایگواین هم نتوانست مانع از شکست آنها شود.

 

فیورنتینا بازی را بهتر آغاز کرد اما این یوونتوسی ها بودند که اولین موقعیت خطرناک بازی را در دقیقه 5 ایجاد کردند؛ هرچند تاتاروسانو با یک واکنش تماشایی، ضربه گونسالو ایگواین را دفع کرد.

 

بازیکنان میزبان خیلی زود به این حمله واکنش نشان دادند و وسینو می توانست دروازه یووه را باز کند اما این بار بوفون دروازه تیمش را نجات داد.

 

در ادامه بازی از سوی هر دو تیم هجومی دنبال شد تا اینکه سرانجام در دقیقه 37، فیورنتینا به گل اول رسید. روی پاس عالی فدریکو برناردشی، نیکلا کالینیچ از تله آفساید فرار کرد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه بوفون فرستاد.

 

در دقایق پایانی نیمه اول هم تیم میزبان نمایش بهتری داشت اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با برتری 1-0 فیورنتینا به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم فیورنتینا بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که کالینیچ در دقیقه 50 گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما واکنش خوب بوفون مانع از گلزنی دوباره او شد.

 

ولی تنها 4 دقیقه بعد، فیورنتینا به گل دوم رسید. روی یک ارسال تماشایی، بادلی با ضربه ای نه چندان محکم، توپ را به گوشه دروازه یووه فرستاد.

 

یوونتوسی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه 58، بار دیگر اختلاف را به یک گل کاهش دادند. ارسال خدیرا و دخالت استورارو، این موقعیت را در اختیار ایگواین قرار داد تا کار را تمام کند.

 

در ادامه یوونتوسی ها تلاش زیادی برای جبران عقب ماندگی شان انجام دادند؛ به ویژه در دقایق پایانی که حملات این تیم شدت گرفت اما موفق به باز کردن دروازه فیورنتینا برای بار دوم نشدند و بازی با برتری 2-1 بنفش ها به پایان رسید.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 27 دی 1395  7:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها