0

برخورد صدرنشین لیگ فوتسال با خاطیان

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

برخورد صدرنشین لیگ فوتسال با خاطیان

قائم مقام باشگاه گیتی پسند از محرومیت بازیکن تیمشان تا هشت بازی آینده خبر داد.

برخورد صدرنشین لیگ فوتسال با خاطیان

 

به گزارش "ورزش سه"، محمدحسین عراقی‌زاده در مورد اتفاقات بازی روز گذشته گیتی پسند و ملی حفاری اهواز گفت: براساس ماده 76 اساسنامه فدراسیون فوتبال هماهنگی و برگزاری مسابقات به عهده فدراسیون فوتبال و در استان‌ها به عهده هیأت فوتبال استان است.


او ادامه داد: ما در همین رابطه حدود 20 روز پیش نامه‌ای به هیأت فوتبال استان اصفهان ارسال نمودیم مبنی بر حضور بیشتر تعداد ماموران انتظامی، چون بر این باور بودیم که 3 هزار نفر تماشاگر را نمیتوان با 5 الی 10 نیرو کنترل کرد؛ دوستان ما هم در هیأت فوتبال از طریق نیروی انتظامی پیگیر شدند و متاسفانه ترتیب اثری داده نشد.


وی در این رابطه گفت: حرکت بازیکن ذخیره ما در اجازه ندادن گل شدن شوت بازیکن تیم حفاری کاملا غیر حرفه‌ای بود و از طرف باشگاه این حرکت محکوم می‌شود؛ در همین رابطه کمیته انضباطی باشگاه گیتی پسند علی عابدین را به 8 جلسه محرومیت و 40 درصد جریمه و کسر از قرارداد محکوم نمود.


همچنین احمد شمس مسؤول اجرایی تیم گیتی‌پسند به 2 جلسه محرومیت از همراهی با تیم و 4 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.


وی افزود: مهدی جاوید هیچ حرکت غیرورزشی انجام نداد و فقط خوشحالی خود را به سمت تماشاچیان برد و با هر رای که خارج از اخراج یک جلسه‌ای روبرو شود شیطنت کسانی است که می‌خواهند گیتی پسند نتیجه نگیرد.

 

شنبه 6 آذر 1395  7:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها