0

جاوید: انتظار دارند بعد از گل گریه کنم؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

جاوید: انتظار دارند بعد از گل گریه کنم؟

آقای گل لیگ برتر فوتسال و بازیکن تیم گیتی پسند با رد این موضوع که به نیمکت تیم حریف بی احترامی کرده می گوید که او تنها شادی اش را با دوستان نزدیک خود تقسیم کرده است.

جاوید: انتظار دارند بعد از گل گریه کنم؟

 

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم های گیتی پسند و ملی حفاری در لیگ فوتسال روز گذشته با حاشیه های عجیبی به پایان رسید. بعد از جنجال رخ داده با حرکت عابدین بازیکن گیتی پسند، این دیدار تا آخرین ثانیه ها حاشیه های زیادی را داشت. بعد از گل مساوی مهدی جاوید آقای گل لیگ و بازیکن تاثیر گذار گیتی پسند، این بازی با اعتراض کادرفنی ملی حفاری که پیروزی را در دقایق پایانی از دست داده بودند، به جنجال کشیده شد. مهدی جاوید درباره شادی بعد از گل خود که با اعتراض تیم حریف رو به رو شد به "ورزش سه" گفت: دوستان من در نیمه اول بازی پشت نیمکت تیم ما نشسته بودند و در نیمه دوم نیز با توجه به اینکه سالن تماشاگر زیادی داشت، نتوانستند تغییر مکان دهند. من نیز بعد از گلی که زدم با عبور از کنار نیمکت تیم حریف به کنار دوستانم رفتم، تا شادی ام را با آنها تقسیم کنم. آقای داور نیز این  شادی من را تحریک کننده دانست و با یک کارت زرد من را جریمه کرد.


بازیکن گیتی پسند با ضمن پذیرش اشتباه هم بازی خود، درباره صحبت های منتشر شده بعد از جلسه کمیته انضباطی تصریح کرد: کسی کار عابدین را تایید نمی کند و این اتفاق موضوعی اشتباه و از پیش تعیین شده نبود. اما سوال من این است که چرا کارت من باید ضبط شود؟ آیا من حرف ناشایستی زدم که تصمیم به جریمه من گرفته اند؟ در این دیدار دوربین های تلویزیونی زیادی هست که می شود با آنها لب خوانی کرد تا مشخص شود چه کار اشتباهی از من سر زده است. سابقه من در فوتسال مشخص است و هیچ مورد منفی در کارنامه من ثبت نشده است.


جاوید در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود شادی خود را به شکل دیگری انجام می داد، عنوان کرد: انتظار دارید در آن شرایط حساس بعد از گل گریه کنم؟ بازی در شهر اصفهان و با حضور هواداران گیتی پسند انجام می شد و سوال من این است که چگونه شادی من هواداران خودی را تحریک کرد؟ ما در این بازی میهمان نبودیم که شادی من بخواهد بی احترامی به تماشاگران حاضر در ورزشگاه باشد. ضمن اینکه من تنها نزد دوستان خود رفتم و هیچ حرکت ناشایستی انجام ندادم.

 

شنبه 6 آذر 1395  7:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها