0

توضیحات بازیکن حفاری درباره اتفاق عجیب فوتسالی!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

توضیحات بازیکن حفاری درباره اتفاق عجیب فوتسالی!

ملاعلی می گوید اتفاق بازی دیروز 4 سال قبل در قم برای آنها اتفاق افتاده بود، با بطری آب معدنی مانع از گلزنی آنها شده بودند.

توضیحات بازیکن حفاری درباره اتفاق عجیب فوتسالی!

 

به گزارش"ورزش سه"، روز گذشته اتفاق بسیار عجیبی در بازی های لیگ برتر فوتسال ایران اتفاق افتاد که بسیار عجیب و غریب در سطح جهانی بوده است.


زمانی که تیم ملی حفاری از حریف خود گیتی پسند اصفهان با نتیجه 6-5 جلو بود، تیم گیتی پسند با 5 نفر به سمت دروازه تیم اهوازی یورش برد و در این بین توپ را بازیکنان ملی حفاری گرفتند و به سمت دروازه روانه کردند و در حالی که فقط یکی دو متر تا دروازه فاصله داشت یکی از بازیکنان ذخیره تیم گیتی پسند خودجوش به وسط زمین رفت و توپ را دور کرد تا مبادا اولین باخت فصل گیتی پسند رقم بخورد.


احمد ملاعلی بازیکن اهوازی تیم ملی حفاری در این باره به ورزش سه گفت: واقعا این اتفاق را نمی توانیم درک کنیم، این که چگونه یک بازیکن می تواند مانع از برد یک تیم شود و هیچ قانون درستی در این باره وجود ندارد.


بازیکن تیم ملی حفاری در ادامه گفت: ما 6-5 جلو بودیم و با توجه به اینکه تنها یک دقیقه به پایان بازی مانده بود، ما برنده بازی می شدیم. حق ما در روز روشن خورده شد. بعد از این تصمیم بازی ادامه یافت و طی یک اتفاق و بدبیاری ما بازی 6-6 شد.


ملاعلی در ادامه گفت: 4 سال پیش در بازی با تیم قم همین اتفاق افتاد و هیچ چیزی نشد. ما در آن بازی دو به تک بودیم که توپ را با بطری آب معدنی از روی نیمکت تیم حریف زدند و هیچ اتفاقی نیفتاد. واقعا نباید یک قانون برای کشور ما نوشته شود. اگر این چنین است ما یک نفر از مسئولین سالن را در اهواز پشت دروازه بگذاریم تا هروقت توپ به سمت دروازه می رفت آن را به بیرون بزند.(خنده) اینگونه قهرمانی شیرین است؟


وی در ادامه گفت: این تمام اتفاقات نبود، بعد از بازی بازیکنان و سرپرست و هواداران به زمین آمدند و بازیکنان ما را زدند و فحش های رکیک دادند. سرپرست تیم حریف سیلی محکمی  در گوش دکتر تیم ما زد، این کجای بازی جوانمردانه است؟


ملاعلی در انتها گفت: بعد از بازی هواداران تیم بیرون از ورزشگاه منتظر بودند تا بازهم به ما حمله کنند،1 ساعت در رختکن حبس بودیم و در انتها از یک راه دیگر مارا به بیرون هدایت کردند.

شنبه 6 آذر 1395  7:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها