0

طیبی: با وجود ۱۴ بازیکن خارجی کار سختی دارم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

طیبی: با وجود ۱۴ بازیکن خارجی کار سختی دارم

بازیکن لژیونر فوتسال کشورمان گفت: به جز من ۱۴ بازیکن خارجی در تیم غیرت عضویت دارند و کار سختی برای موفقیت و رسیدن به اهدافم دارم.

طیبی: با وجود ۱۴ بازیکن خارجی کار سختی دارم

 

به گزارش "ورزش سه" ، حسین طیبی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایطش در تیم غیرت قزاقستان اظهار کرد: شرایطم خوشبختانه خوب است، غیرت تیمی حرفه‌ای است که در آن همه چیز منظم است و سر جایش قرار دارد. صبح و بعداز ظهر تمرین می‌کنیم تا بتوانیم در مسابقات جام باشگاههای اروپا که تا ۲، ۳ هفته دیگر آغاز می‌شود به نتایجی خوب دست یابیم.


 
وی افزود: کارم سخت است زیرا این تیم دارای ۱۴ بازیکن خارجی است، به جز من ۱۲ بازیکن برزیلی در این تیم عضویت دارند و من هم کمی دیرتر از سایر بازیکنان به تمرین تیم اضافه شدم. آن‌ها سه ماه است در کنار یکدیگر تمرین می‌کنند و تلاش می‌کنم تا هر چه زودتر بتوانم خودم را به هماهنگی لازم برسانم. رقابت به شدت بالاست و باید تلاش کنم تا بتوانم به بهترین شکل ممکن از پس این آزمون بزرگ سربلند خارج شوم و در ترکیب اصلی قرار گیرم.


طیبی افزود: درباره تیم ملی نیز باید تاکید کنم خوشحالیم که توانستیم دل مردم را شاد کنیم، اما اگر قرار باشد که این موفقیت ادامه‌دار باشد، باید برنامه‌ریزی و امکانات بهتری را برای تیم ملی در نظر بگیرند. نیاز داریم که با تیم‌های بزرگ دنیا دیدارهای تدارکاتی متعددی برگزار کنیم تا بتوانیم همچنان بین سه قدرت اول فوتسال دنیا بایستیم.


بازیکن خراسانی تیم ملی فوتسال در پاسخ به اینکه پاداش‌های وعده‌داده شده به ملی‌پوشان به کجا رسید؟ گفت: چون ایران نیستم خیلی از اتفاقات و اخبار فوتسال ایران مطلع نیستم اما تا این لحظه فکر می‌کنم هنوز هیچ پاداشی به تیم ملی داده ‌نشده‌ است.


طیبی تاکید کرد: فوتسال خراسان مملو از استعدادهایی است که توان بزرگ شدن در فوتسال ایران و جهان را دارند. باید با یک برنامه‌ریزی مناسب مسئولان مرتبط با این قضیه به شناخت و کار بر روی این بازیکنان نوجوان و نونهال بپردازند.

شنبه 22 آبان 1395  3:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها